PublishPress Blocks 3.7.0 - en to he_IL translation catalogue (1728 entries)

note: Description of the plugin
en: PublishPress Blocks has everything you need to build professional websites with the Gutenberg editor.
he_IL: PublishPress Blocks כולל את כל מה שאתה צריך כדי לבנות אתרים מקצועיים עם עורך גוטנברג.

en: Posted on
he_IL: פורסם ב

en: Updated on
he_IL: עודכן ב

en: Posted
he_IL: פורסם

en: ago
he_IL: לפני

en: Updated
he_IL: עודכן

en: Read More
he_IL: קרא עוד

en: Upgrade to Pro
he_IL: שדרג לגרסה מקצועית

en: Pro
he_IL: מקצועי

en: You're using PublishPress Blocks Free. The Pro version has more features and support. %sUpgrade to Pro%s
he_IL: אתה משתמש ב-PublishPress Blocks חינם. הגרסה המקצועית כוללת תכונות נוספות ותמיכה. %sשדרג לגרסה מקצועית%s

en: No permission!
he_IL: אין הרשאה!

en: Invalid nonce token!
he_IL: אסימון nonce לא תקף!

en: Error: wrong data
he_IL: שגיאה: נתונים שגויים

en: Error: can't edit this feature
he_IL: שגיאה: לא ניתן לערוך תכונה זו

en: Error: wrong block type
he_IL: שגיאה: סוג בלוק שגוי

en: Bad Request!
he_IL: בקשה רעה!

en: Server error. Try again later!
he_IL: שגיאת שרת. אנא נסה שוב מאוחר יותר!

en: Cannot validate captcha
he_IL: לא ניתן לאמת את הקפצ'ה

en: Captcha validation error
he_IL: שגיאת אימות קפצ'ה

en: Website Contact
he_IL: יצירת קשר עם האתר

en: You have received a contact from your website.
he_IL: קיבלת יצירת קשר מהאתר שלך.

en: Name
he_IL: שם

en: Email
he_IL: אימייל

en: Date
he_IL: תאריך

en: Message
he_IL: הודעה

en: Error while sending the form. Please try again.
he_IL: שגיאה בעת שליחת הטופס. אנא נסה שוב.

en: Too many submissions. Please try again later.
he_IL: יותר מדי הגשות. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Captcha validated
he_IL: הקפצ'ה אומתה

en: Captcha is empty
he_IL: הקפצ'ה ריקה

en: Dashboard
he_IL: dashboard

en: Block Permissions
he_IL: הרשאות בלוקים

en: Extra Blocks
he_IL: בלוקים נוספים

en: Block Styles
he_IL: סגנונות בלוקים

en: Block Controls
he_IL: בקרות בלוקים

en: Block Usage
he_IL: שימוש בבלוקים

en: Reusable Blocks
he_IL: בלוקים ניתנים לשימוש חוזר

en: Auto Insert Blocks
he_IL: הכנסת בלוקים אוטומטית

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Blocks
he_IL: בלוקים

en: This feature is disabled. In order to use, please enable back through %sDashboard%s.
he_IL: תכונה זו כבויה. כדי להשתמש, אנא הפעל שוב דרך %sלוח המחוונים%s.

en: If you like %sPublishPress Blocks%s please leave us a %s rating. Thank you!
he_IL: אם אתה אוהב %sPublishPress Blocks%s אנא השאר לנו %s דירוג. תודה!

en: About PublishPress Blocks
he_IL: על PublishPress Blocks

en: About
he_IL: על

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Contact the PublishPress team
he_IL: צור קשר עם צוות PublishPress

en: Contact
he_IL: צור קשר

en: PublishPress Blocks logo
he_IL: לוגו של PublishPress Blocks

en: %s saved successfully!
he_IL: %s נשמר בהצלחה!

en: %s can't be saved. Please try again.
he_IL: %s לא יכול להישמר. אנא נסה שוב.

en: Search blocks
he_IL: חפש בלוקים

en: Enable or disable all blocks
he_IL: הפעל או כבה את כל הבלוקים

en: To save this configuration, enable at least one block.
he_IL: כדי לשמור את ההגדרה הזו, הפעל לפחות בלוק אחד.

en: Save Role Block Permissions
he_IL: שמור הרשאות בלוק תפקידים

en: Save Permission for all Roles
he_IL: שמור הרשאה לכל התפקידים

en: Loading...
he_IL: טוען...

en: Scan Block Usage
he_IL: סרוק שימוש בבלוק

en: Block Config
he_IL: הגדרת בלוק

en: Default configuration for this block is not available.
he_IL: הגדרת ברירת המחדל עבור בלוק זה אינה זמינה.

en: Page not found. Go to %sDashboard%s
he_IL: העמוד לא נמצא. עבור ל%sלוח הבקרה%s

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Type field not defined
he_IL: שדה סוג לא מוגדר

en: User registration is currently not allowed.
he_IL: הרשמת משתמש אינה מותרת כרגע.

en: Captcha must be checked!
he_IL: יש לבדוק את הקפטצ'ה!

en: Username or password is incorrect!
he_IL: שם המשתמש או הסיסמה אינם נכונים!

en: Reusable Block
he_IL: בלוק ניתן לשימוש מחדש

en: All Reusable Blocks
he_IL: כל הבלוקים הניתנים לשימוש מחדש

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Add New Reusable Block
he_IL: הוסף בלוק חדש שניתן לשימוש מחדש

en: Edit Reusable Block
he_IL: ערוך בלוק שניתן לשימוש מחדש

en: New Reusable Block
he_IL: בלוק חדש שניתן לשימוש מחדש

en: View Reusable Block
he_IL: צפה בבלוק שניתן לשימוש מחדש

en: View Reusable Blocks
he_IL: צפה בבלוקים הניתנים לשימוש מחדש

en: Search Reusable Blocks
he_IL: חפש בלוקים הניתנים לשימוש מחדש

en: No reusable blocks found.
he_IL: לא נמצאו בלוקים ניתנים לשימוש מחדש.

en: No reusable blocks found in Trash.
he_IL: לא נמצאו בלוקים ניתנים לשימוש מחדש בפח האשפה.

en: Parent Reusable Block:
he_IL: בלוק ניתנים לשימוש מחדש ההורה:

en: Reusable Block Archives
he_IL: ארכיוני בלוקים שניתן לעשות בהם שימוש חוזר

en: Reusable Block Categories
he_IL: קטגוריות בלוקים שניתן לעשות בהם שימוש חוזר

en: Reusable Block Category
he_IL: קטגוריית בלוק שניתן לעשות בה שימוש חוזר

en: Block Categories
he_IL: קטגוריות בלוק

en: All Block Categories
he_IL: כל קטגוריות הבלוק

en: Edit Block Category
he_IL: ערוך קטגוריית בלוק

en: View Block Category
he_IL: צפה בקטגוריית בלוק

en: Update Block Category
he_IL: עדכן קטגוריית בלוק

en: Add New Block Category
he_IL: הוסף קטגוריית בלוק חדשה

en: New Block Category Name
he_IL: שם קטגוריית בלוק חדשה

en: Parent Block Category
he_IL: קטגוריית בלוק עליונה

en: Parent Block Category:
he_IL: קטגוריית בלוק עליונה:

en: Search Block Categories
he_IL: חפש קטגוריות בלוקים

en: Popular Block Categories
he_IL: קטגוריות בלוקים פופולריות

en: Separate block categories with commas
he_IL: הפרד בין קטגוריות הבלוק עם פסיקים

en: Add or remove block categories
he_IL: הוסף או הסר קטגוריות בלוק

en: Choose from the most used block categories
he_IL: בחר מתוך קטגוריות הבלוק שנעשה בהן שימוש הרב ביותר

en: No block categories found.
he_IL: לא נמצאו קטגוריות בלוק.

en: Auto Insert Block
he_IL: הכנס בלוק אוטומטית

en: Add New Rule
he_IL: הוסף כלל חדש

en: Add New Auto Insert Block
he_IL: הוסף בלוק הוספה אוטומטית חדש

en: Edit Auto Insert Block
he_IL: ערוך בלוק הוספה אוטומטית

en: New Auto Insert Block
he_IL: בלוק הוספה אוטומטית חדש

en: View Auto Insert Block
he_IL: צפה בלוק הוספה אוטומטית

en: Search Auto Insert Blocks
he_IL: חפש בלוקי הוספה אוטומטית

en: No auto insert blocks found
he_IL: לא נמצאו בלוקי הוספה אוטומטית

en: No auto insert blocks found in trash
he_IL: לא נמצאו בלוקי הוספה אוטומטית בפח

en: Position
he_IL: מיקום

en: Targeting
he_IL: מיקוד

en: Block not found
he_IL: הבלוק לא נמצא

en: Post Types: %s
he_IL: סוגי פוסטים: %s

en: Authors: %s
he_IL: מחברים: %s

en: January
he_IL: ינואר

en: February
he_IL: פברואר

en: March
he_IL: מרץ

en: April
he_IL: אפריל

en: May
he_IL: מאי

en: June
he_IL: יוני

en: July
he_IL: יולי

en: August
he_IL: אוגוסט

en: September
he_IL: ספטמבר

en: October
he_IL: אוקטובר

en: November
he_IL: נובמבר

en: December
he_IL: דצמבר

en: Post Created in: %s
he_IL: פוסט נוצר ב: %s

en: Specific Post IDs: %s
he_IL: מזהי פוסט ספציפיים: %s

en: Exclude Post IDs: %s
he_IL: מזהי פוסט שיש להחריג: %s

en: None
he_IL: אין

en: Duplicate this auto insert rule
he_IL: שכפל חוק הוספה אוטומטית זה

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Invalid request
he_IL: בקשה לא תקפה

en: Security check failed
he_IL: בדיקת אבטחה נכשלה

en: You do not have permission to duplicate this item
he_IL: אין לך רשות לשכפל פריט זה

en: Auto insert block duplicated successfully. <a href="%s">Edit the new rule</a>
he_IL: חוק הוספה אוטומטית שוכפל בהצלחה. <a href="%s">ערוך את החוק החדש</a>

en: Error duplicating auto insert block
he_IL: שגיאה בשכפול חוק הוספה אוטומטית

en: Copy
he_IL: העתק

en: Block Selection
he_IL: בחירת בלוק

en: Position Settings
he_IL: הגדרות מיקום

en: Targeting Options
he_IL: אפשרויות מיקוד

en: Rule Settings
he_IL: הגדרות חוק

en: You do not have any reusable blocks.
he_IL: אין לך בלוקים שניתן להשתמש בהם מחדש.

en: Click here to add new reusable block
he_IL: לחץ כאן כדי להוסיף בלוק חדש שניתן להשתמש בו מחדש

en: Select a reusable block...
he_IL: בחר בלוק שניתן להשתמש בו מחדש...

en: General
he_IL: כללי

en: Beginning of post
he_IL: תחילת הפוסט

en: End of post
he_IL: סוף הפוסט

en: Paragraph
he_IL: פסקה

en: After Nth paragraph
he_IL: אחרי הפסקה ה-N

en: Before Nth paragraph
he_IL: לפני הפסקה ה-N

en: Heading
he_IL: כותרת

en: After Nth heading
he_IL: אחרי הכותרת ה-N

en: Before Nth heading
he_IL: לפני הכותרת ה-N

en: Any Block
he_IL: כל בלוק

en: After Nth block
he_IL: אחרי הבלוק ה-N

en: Before Nth block
he_IL: לפני הבלוק ה-N

en: Specific Block
he_IL: בלוק ספציפי

en: After specific Nth block
he_IL: אחרי הבלוק הספציפי ה-N

en: Before specific Nth block
he_IL: לפני הבלוק הספציפי ה-N

en: Insert Position
he_IL: מיקום הכנסה

en: The selected option requires the Pro version. Please select one of the general options or %1$sUpgrade to Pro%2$s.
he_IL: האפשרות שנבחרה דורשת את גרסת פרו. אנא בחר אחת מהאפשרויות הכלליות או %1$sשדרג לגרסת פרו%2$s.

en: Position Number
he_IL: מספר מיקום

en: Enter the number (e.g., 3 for "after 3rd heading").
he_IL: הזן את המספר (למשל, 3 עבור "לאחר הכותרת ה-3").

en: Pro feature
he_IL: תכונה פרו

en: Exclude from counting
he_IL: להשאיר מחוץ לספירה

en: Image
he_IL: תמונה

en: List
he_IL: רשימה

en: Quote
he_IL: ציטוט

en: Separator
he_IL: מפריד

en: Spacer
he_IL: מרווח

en: Selected blocks will not be counted when determining position.
he_IL: הבלוקים שנבחרו לא יספרו בעת קביעת המיקום.

en: Search Block
he_IL: בלוק חיפוש

en: Search and select blocks after this reusable block should be inserted.
he_IL: חפש ובחר בלוקים לאחר בלוק זה שניתן להשתמש בו.

en: Search blocks...
he_IL: חפש בלוקים...

en: Post Types
he_IL: סוגי פוסטים

en: You can restrict this block insertion to only post with specific taxonomy terms.
he_IL: ניתן להגביל את הכנסת בלוק זה לפוסטים עם מונחי taxonomy ספציפיים בלבד.

en: Authors
he_IL: מחברים

en: Only target posts from specific authors.
he_IL: למקד רק בפוסטים ממחברים ספציפיים.

en: Search author...
he_IL: חפש מחבר...

en: Post Created in Months
he_IL: פוסט נוצר בחודשים

en: Target posts created in specific months of the year.
he_IL: פוסטים ממוקדים שנוצרו בחודשים ספציפיים של השנה.

en: Post Created in Years
he_IL: פוסטים שנוצרו בשנים

en: Comma-separated list of years (e.g., 2023,2024,2025).
he_IL: רשימה מופרדת בפסיקים של שנים (למשל, 2023,2024,2025).

en: Target Posts
he_IL: פוסטים ממוקדים

en: Search and select posts or enter their IDs to limit this rules to specific posts.
he_IL: חפש ובחר פוסטים או הזן את מזהי הפוסטים שלהם כדי להגביל כללים אלה לפוסטים ספציפיים.

en: Search posts...
he_IL: חפש פוסטים...

en: OR
he_IL: או

en: Enter comma-separated list of post IDs to include (e.g., 123,456,789).
he_IL: הזן רשימה מופרדת בפסיקים של מזהי פוסטים לכלול (למשל, 123,456,789).

en: Exclude Posts
he_IL: להוציא פוסטים

en: Search and select posts or enter their IDs to exclude them from auto insert.
he_IL: חפש ובחר פוסטים או הזן את מזהי הפוסטים שלהם כדי להוציא אותם מההוספה האוטומטית.

en: Enter comma-separated post IDs to exclude (e.g., 123,456,789).
he_IL: הזן מזהי פוסטים מופרדים בפסיקים כדי להוציא (למשל, 123,456,789).

en: Priority
he_IL: עדיפות

en: This option decides which rule runs first if you have multiple rules targeting the same position in a post. For example, 9 will run before 10.
he_IL: אפשרות זו קובעת איזה כלל רץ קודם אם יש לך מספר כללים הממוקדים באותה מיקום בפוסט. לדוגמה, 9 ירוץ לפני 10.

en: Search terms...
he_IL: מונחי חיפוש...

en: Home
he_IL: בית

en: Blog
he_IL: בלוג

en: Archive
he_IL: ארכיון

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Accordion Settings
he_IL: הגדרות אקורדיון

en: Bottom spacing
he_IL: מרחק תחתון

en: Initial Collapsed
he_IL: מכווץ ראשוני

en: Header Settings
he_IL: הגדרות כותרת

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Header Icon
he_IL: אייקון כותרת

en: Plus
he_IL: פלוס

en: Plus Circle
he_IL: מעגל פלוס

en: Plus Circle Outline
he_IL: מעגל פלוס עם קו מתאר

en: Plus Square Outline
he_IL: ריבוע פלוס עם קו מתאר

en: Unfold Arrow
he_IL: חץ פתיחה

en: Horizontal Dots
he_IL: נקודות אופקיות

en: Arrow Down
he_IL: חץ למטה

en: Header Icon Color
he_IL: צבע אייקון הכותרת

en: Body Settings
he_IL: הגדרות גוף

en: Border Settings
he_IL: הגדרות גבול

en: Border Style
he_IL: סגנון גבול

en: Solid
he_IL: סולידי

en: Dashed
he_IL: מקווקו

en: Dotted
he_IL: מנוקד

en: Border Color
he_IL: צבע גבול

en: Border Width
he_IL: רוחב גבול

en: Border Radius
he_IL: רדיוס גבול

en: Text and Color
he_IL: טקסט וצבע

en: Text Size
he_IL: גודל טקסט

en: Margin Settings
he_IL: הגדרות שוליים

en: Margin Top
he_IL: שוליים עליונים

en: Margin Right
he_IL: שוליים ימניים

en: Margin Bottom
he_IL: שוליים תחתונים

en: Margin Left
he_IL: שוליים שמאליים

en: Padding Settings
he_IL: הגדרות ריפוד

en: Padding Top
he_IL: ריפוד עליון

en: Padding Right
he_IL: ריפוד ימני

en: Padding Bottom
he_IL: ריפוד תחתון

en: Padding Left
he_IL: ריפוד שמאלי

en: Hover Settings
he_IL: הגדרות ריחוף

en: Shadow Color
he_IL: צבע צל

en: Shadow H Offset
he_IL: הזזה אופקית של צל

en: Shadow V Offset
he_IL: הזזה אנכית של צל

en: Shadow Blur
he_IL: טשטוש צל

en: Shadow Spread
he_IL: התפשטות צל

en: Transition Speed
he_IL: מהירות מעבר

en: Click action
he_IL: פעולת לחיצה

en: Action on click
he_IL: פעולה בלחיצה

en: Open image in a lightbox
he_IL: פתח תמונה בתיבת אור

en: Open custom URL
he_IL: פתח כתובת URL מותאמת

en: Open link in a new tab
he_IL: פתח קישור בטאב חדש

en: Image Size
he_IL: גודל תמונה

en: Full width
he_IL: רוחב מלא

en: Height
he_IL: גובה

en: Width
he_IL: רוחב

en: Color
he_IL: צבע

en: Title Color
he_IL: צבע כותרת

en: Subtitle Color
he_IL: צבע תת-כותרת

en: Overlay Color
he_IL: צבע שכבת על

en: Text Alignment
he_IL: יישור טקסט

en: Vertical Alignment
he_IL: יישור אנכי

en: Top
he_IL: עליון

en: Center
he_IL: מרכז

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Horizontal Alignment
he_IL: יישור אופקי

en: Left
he_IL: שמאל

en: Right
he_IL: ימין

en: Text Settings
he_IL: הגדרות טקסט

en: Icon Settings
he_IL: הגדרות אייקון

en: Icon style
he_IL: סגנון אייקון

en: Pushpin
he_IL: סיכת נעיצה

en: Configuration
he_IL: הגדרה

en: Flag
he_IL: דגל

en: Star
he_IL: כוכב

en: Checkmark
he_IL: סימן ביקורת

en: Minus
he_IL: מינוס

en: Play
he_IL: נגן

en: Arrow Right
he_IL: חץ ימינה

en: X Cross
he_IL: X צלב

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Help
he_IL: עזרה

en: Info
he_IL: מידע

en: Circle
he_IL: מעגל

en: Icon color
he_IL: צבע אייקון

en: Icon Size
he_IL: גודל אייקון

en: Line Height
he_IL: גובה שורה

en: Margin
he_IL: מרווח

en: Table Settings
he_IL: הגדרות טבלה

en: Max width
he_IL: רוחב מקסימלי

en: Video Settings
he_IL: הגדרות וידאו

en: Open video in lightbox
he_IL: פתח וידאו בלייטבוקס

en: Video Width
he_IL: רוחב וידאו

en: Video Height
he_IL: גובה וידאו

en: Custom Height
he_IL: גובה מותאם אישית

en: Overlay color
he_IL: צבע שכבת על

en: Play Button Settings
he_IL: הגדרות כפתור הפעל

en: Button Icon
he_IL: אייקון כפתור

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Filled Circle
he_IL: מעגל מלא

en: Outline Circle
he_IL: מעגל עם קו מתאר

en: Video Camera
he_IL: מצלמת וידאו

en: Filled Square
he_IL:  square מלא

en: Star Sticker
he_IL: מדבקת כוכב

en: Button Size
he_IL: גודל כפתור

en: Button Color
he_IL: צבע כפתור

en: General Settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Number of columns
he_IL: מספר עמודים

en: Color Settings
he_IL: הגדרות צבע

en: Header Color
he_IL: צבע כותרת

en: Count Up Color
he_IL: צבע עלייה

en: Description Color
he_IL: צבע תיאור

en: Count Up Settings
he_IL: הגדרות עלייה

en: Count Up Number Size
he_IL: גודל מספר עלייה

en: Location Settings
he_IL: הגדרות מיקום

en: Latitude
he_IL: קו רוחב

en: Longitude
he_IL: קו אורך

en: Map Settings
he_IL: הגדרות מפה

en: Zoom Level
he_IL: רמת זום

en: Map style
he_IL: סגנון מפה

en: Silver
he_IL: כסף

en: Retro
he_IL: רטרו

en: Dark
he_IL: כהה

en: Night
he_IL: לילה

en: Aubergine
he_IL: חצילים

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Marker Settings
he_IL: הגדרות סימון

en: Marker Title
he_IL: כותרת סימון

en: Marker Description
he_IL: תיאור סימון

en: Icon 1 Settings
he_IL: הגדרות אייקון 1

en: Icon
he_IL: אייקון

en: Blogger
he_IL: בלוגר

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Flickr
he_IL: פליקר

en: Google Plus
he_IL: גוגל פלוס

en: Instagram
he_IL: אינסטגרם

en: LinkedIn
he_IL: לינקדאין

en: Picasa
he_IL: פיקאסה

en: Pinterest
he_IL: פינטרסט

en: Reddit
he_IL: רדיט

en: Skype
he_IL: סקייפ

en: Sound Cloud
he_IL: סאונד קלאוד

en: Tumblr
he_IL: טאמבלר

en: Twitter
he_IL: טוויטר

en: Vimeo
he_IL: ויומיו

en: Youtube
he_IL: יוטיוב

en: Icon Color
he_IL: צבע אייקון

en: Icon Link
he_IL: קישור אייקון

en: Icon 2 Settings
he_IL: הגדרות אייקון 2

en: Icon 3 Settings
he_IL: הגדרות אייקון 3

en: Icon Alignment
he_IL: יישור אייקון

en: Icon Space
he_IL: מרווח אייקון

en: Load minimized
he_IL: טען מצומצם

en: Table of Contents header title
he_IL: כותרת תוכן עניינים

en: Anchor color
he_IL: צבע עוגן

en: Table of Contents Alignment
he_IL: יישור תוכן עניינים

en: Tab Settings
he_IL: הגדרות טאבים

en: Tabs Style
he_IL: סגנון טאבים

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Active Tab Settings
he_IL: הגדרות טאב פעיל

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Avatar Settings
he_IL: הגדרות אוואטר

en: Border Radius (%)
he_IL: רדיאס גבול (%)

en: Avatar Size
he_IL: גודל אוואטר

en: Name Color
he_IL: צבע שם

en: Position Color
he_IL: צבע מיקום

en: Layout Settings
he_IL: הגדרות פריסה

en: Number of Products
he_IL: מספר מוצרים

en: Text Label
he_IL: תווית טקסט

en: Name placeholder
he_IL: מקום שמו

en: Email placeholder
he_IL: מקום אימייל

en: Message placeholder
he_IL: מקום הודעה

en: Submit label
he_IL: תווית שלח

en: Success text
he_IL: טקסט הצלחה

en: Error text
he_IL: טקסט שגיאה

en: Input Color
he_IL: צבע קלט

en: Submit Button Settings
he_IL: הגדרות כפתור שלח

en: Border and Text Color
he_IL: צבע גבול וטקסט

en: Button Position
he_IL: מיקום כפתור

en: Form Settings
he_IL: הגדרות טופס

en: Form style
he_IL: סגנון טופס

en: Alternative
he_IL: חלופי

en: Form width
he_IL: רוחב טופס

en: First Name placeholder
he_IL: מקום שם פרטי

en: Last Name placeholder
he_IL: שם משפחה

en: Images Settings
he_IL: הגדרות תמונות

en: Open image in lightbox
he_IL: פתח תמונה בתצוגת לייטבוקס

en: Open custom link
he_IL: פתח קישור מותאם אישית

en: Auto Height
he_IL: גובה אוטומטי

en: Always show overlay
he_IL: הצג תמיד שכבת על

en: Hover Color
he_IL: צבע ריחוף

en: Columns Settings
he_IL: הגדרות עמודות

en: Space between column
he_IL: מרווח בין עמודות

en: Vertical space when collapsed
he_IL: מרווח אנכי כאשר נcollapsed

en: Collapsed order RTL
he_IL: סדר מקופל מימין לשמאל

en: Row Settings
he_IL: הגדרות שורות

en: Vertical Align
he_IL: יישור אנכי

en: Middle
he_IL: אמצע

en: Full Height
he_IL: גובה מלא

en: Columns Wrapped
he_IL: עמודות עטופות

en: Wrapper Tag
he_IL: תג עטיפה

en: Div
he_IL: דיו

en: Header
he_IL: כותרת

en: Section
he_IL: קטע

en: Main
he_IL: ראשי

en: Article
he_IL: מאמר

en: Aside
he_IL: צד

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Content Max Width
he_IL: רוחב מקסימלי של תוכן

en: Content Min Height
he_IL: גובה מינימלי של תוכן

en: Border style
he_IL: סגנון גבול

en: Column Settings
he_IL: הגדרות עמודה

en: Text alignment
he_IL: יישור טקסט

en: Number of icons
he_IL: מספר סמלים

en: Container Settings
he_IL: הגדרות מיכל

en: Title Settings
he_IL: הגדרות כותרת

en: Font Size (px)
he_IL: גודל גופן (px)

en: Line Height (px)
he_IL: גובה שורה (px)

en: HTML Tag
he_IL: תגית HTML

en: Your styles have been saved!
he_IL: הסגנונות שלך נשמרו!

en: Style title
he_IL: כותרת סגנון

en: copy
he_IL: העתק

en: Bold
he_IL: מודגש

en: Lighter
he_IL: בהיר יותר

en: Underline
he_IL: קו תחתון

en: Overline
he_IL: קו עליון

en: Line Through
he_IL: קו חוצה

en: Scale Up
he_IL: הגדל

en: Scale Down
he_IL: הקטן

en: Lift Up
he_IL: הרם למעלה

en: Shift Right
he_IL: הזז ימינה

en: Rotate
he_IL: סובב

en: Colors
he_IL: צבעים

en: Spacing
he_IL: רווח

en: Padding Top (px)
he_IL: ריפוד עליון (px)

en: Padding Right (px)
he_IL: ריפוד ימני (px)

en: Padding Bottom (px)
he_IL: ריפוד תחתון (px)

en: Padding Left (px)
he_IL: ריפוד שמאלי (px)

en: Margin Top (px)
he_IL: מרווח עליון (px)

en: Margin Right (px)
he_IL: מרווח ימני (px)

en: Margin Bottom (px)
he_IL: מרווח תחתון (px)

en: Margin Left (px)
he_IL: מרווח שמאלי (px)

en: Border Top Width (px)
he_IL: רוחב גבול עליון (px)

en: Border Right Width (px)
he_IL: רוחב גבול ימני (px)

en: Border Bottom Width (px)
he_IL: רוחב גבול תחתון (px)

en: Border Left Width (px)
he_IL: רוחב גבול שמאלי (px)

en: Border Top Left Radius (px)
he_IL: רדיאוס גבול עליון שמאלי (px)

en: Border Top Right Radius (px)
he_IL: רדיאוס גבול עליון ימני (px)

en: Border Bottom Right Radius (px)
he_IL: רדיאוס גבול תחתון ימני (px)

en: Border Bottom Left Radius (px)
he_IL: רדיאוס גבול תחתון שמאלי (px)

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: Font
he_IL: גופן

en: Font Family
he_IL: משפחת גופנים

en: Font Style
he_IL: סגנון גופן

en: Italic
he_IL: ט курсив

en: Oblique
he_IL: ט斜体

en: Font Weight
he_IL: משקל גופן

en: Text
he_IL: טקסט

en: Letter Spacing (px)
he_IL: רווח בין אותיות (px)

en: Text Align
he_IL: יישור טקסט

en: Justify
he_IL: הצדקה

en: Text Decoration
he_IL: קישוט טקסט

en: Text Transform
he_IL: שינוי טקסט

en: Capitalize
he_IL: הגדלה

en: Uppercase
he_IL: אותיות גדולות

en: Lowercase
he_IL: אותיות קטנות

en: Text Shadow
he_IL: צל טקסט

en: Layout
he_IL: עימוד

en: Display & Position
he_IL: תצוגה & מיקום

en: Display
he_IL: תצוגה

en: Block
he_IL: בלוק

en: Inline
he_IL: בקו

en: Inline Block
he_IL: בקו בלוק

en: Flex
he_IL: גמיש

en: Grid
he_IL: גריד

en: Static
he_IL: סטטי

en: Relative
he_IL: יחסי

en: Absolute
he_IL: אבסולוטי

en: Fixed
he_IL: קבוע

en: Sticky
he_IL: דבק

en: Sizing
he_IL: גודל

en: Width (%)
he_IL: רוחב (%)

en: Height (px)
he_IL: גובה (px)

en: Max Width (px)
he_IL: רוחב מרבי (px)

en: Min Width (px)
he_IL: רוחב מינימלי (px)

en: Max Height (px)
he_IL: גובה מרבי (px)

en: Min Height (px)
he_IL: גובה מינימלי (px)

en: Flow
he_IL: זרימה

en: Float
he_IL: צף

en: Clear
he_IL: נקה

en: Both
he_IL: שניהם

en: Overflow
he_IL: עודף

en: Visible
he_IL: נראה

en: Hidden
he_IL: מוסתר

en: Scroll
he_IL: גלילה

en: Auto
he_IL: אוטומטי

en: Z-Index
he_IL: אינדקס Z

en: Border
he_IL: גבול

en: Left Border
he_IL: גבול שמאלי

en: Left Border Width (px)
he_IL: רוחב גבול שמאלי (פיקסלים)

en: Left Border Style
he_IL: סגנון גבול שמאלי

en: Double
he_IL: כפול

en: Left Border Color
he_IL: צבע גבול שמאלי

en: Right Border
he_IL: גבול ימני

en: Right Border Width (px)
he_IL: רוחב גבול ימני (פיקסלים)

en: Right Border Style
he_IL: סגנון גבול ימני

en: Right Border Color
he_IL: צבע גבול ימני

en: Top Border
he_IL: גבול עליון

en: Top Border Width (px)
he_IL: רוחב גבול עליון (פיקסלים)

en: Top Border Style
he_IL: סגנון גבול עליון

en: Top Border Color
he_IL: צבע גבול עליון

en: Bottom Border
he_IL: גבול תחתון

en: Bottom Border Width (px)
he_IL: רוחב גבול תחתון (פיקסלים)

en: Bottom Border Style
he_IL: סגנון גבול תחתון

en: Bottom Border Color
he_IL: צבע גבול תחתון

en: Text Elements
he_IL: אלמנטים טקסטואליים

en: Blockquote
he_IL: ציטוט בלוק

en: Padding (px)
he_IL: ריפוד (פיקסלים)

en: Margin (px)
he_IL: מרג'ין (פיקסלים)

en: Lists
he_IL: רשימות

en: List Margin (px)
he_IL: מרג'ין של רשימה (פיקסלים)

en: List Padding (px)
he_IL: ריפוד של רשימה (פיקסלים)

en: Item Margin Bottom (px)
he_IL: מרג'ין תחתון של פריט (פיקסלים)

en: Item Text Color
he_IL: צבע טקסט של פריט

en: Heading Elements
he_IL: אלמנטים של כותרות

en: H1 Heading
he_IL: כותרת H1

en: H2 Heading
he_IL: כותרת H2

en: H3 Heading
he_IL: כותרת H3

en: H4 Heading
he_IL: כותרת H4

en: H5 Heading
he_IL: כותרת H5

en: H6 Heading
he_IL: כותרת H6

en: Heading Hover Effects
he_IL: אפקטי ריחוף על כותרות

en: H1 Hover Color
he_IL: צבע ריחוף H1

en: H2 Hover Color
he_IL: צבע ריחוף H2

en: H3 Hover Color
he_IL: צבע ריחוף H3

en: Link Elements
he_IL: אלמנטים של קישורים

en: Link Base Styles
he_IL: סגנונות בסיס לקישורים

en: Link Color
he_IL: צבע קישור

en: Link Hover States
he_IL: מצבי ריחוף על קישורים

en: Hover Text Decoration
he_IL: קישוט טקסט בריחוף

en: Hover Background
he_IL: רקע בריחוף

en: Hover Font Weight
he_IL: משקל גופן בריחוף

en: Links in Headings
he_IL: קישורים בכותרות

en: H1 Link Color
he_IL: צבע קישור H1

en: H2 Link Color
he_IL: צבע קישור H2

en: H3 Link Color
he_IL: צבע קישור H3

en: H1 Link Hover Color
he_IL: צבע ריחוף על קישור H1

en: H2 Link Hover Color
he_IL: צבע ריחוף על קישור H2

en: Media Elements
he_IL: אלמנטים מדיה

en: Images
he_IL: תמונות

en: Border Radius (px)
he_IL: רדוס גבול (פיקסלים)

en: Border Width (px)
he_IL: עובי גבול (פיקסלים)

en: Max Width (%)
he_IL: רוחב מקסימלי (%)

en: Box Shadow
he_IL: צל תיבה

en: Image Hover Effects
he_IL: אפקטים על התמונה בעת ריחוף

en: Hover Transform
he_IL: שינוי בעת ריחוף

en: Hover Opacity
he_IL: שקיפות בעת ריחוף

en: Hover Filter
he_IL: פילטר בעת ריחוף

en: Grayscale
he_IL: גווני אפור

en: Sepia
he_IL: ספיה

en: Blur
he_IL: טשטוש

en: Brightness
he_IL: בהירות

en: Contrast
he_IL: ניגודיות

en: Hover Border Color
he_IL: צבע גבול בעת ריחוף

en: Videos
he_IL: וידאו

en: Container Elements
he_IL: אלמנטים של קונטיינר

en: Div Containers
he_IL: קונטיינרי Div

en: Sections
he_IL: קטעים

en: Container Hover Effects
he_IL: אפקטים על הקונטיינר בעת ריחוף

en: Div Hover Background
he_IL: רקע בעת ריחוף של Div

en: Div Hover Shadow
he_IL: צללית ריחוף של div

en: Section Hover Background
he_IL: רקע ריחוף של סעיף

en: Interactive Elements
he_IL: אלמנטים אינטראקטיביים

en: Buttons
he_IL: כפתורים

en: Button Hover States
he_IL: מצבי ריחוף של כפתור

en: Hover Text Color
he_IL: צבע טקסט ריחוף

en: Hover Shadow
he_IL: צללית ריחוף

en: Form Inputs
he_IL: קלטי טופס

en: Controls saved successfully!
he_IL: השליטה נשמרה בהצלחה!

en: Blocks saved successfully!
he_IL: הבלוקים נשמרו בהצלחה!

en: Settings saved successfully!
he_IL: ההגדרות נשמרו בהצלחה!

en: Presets
he_IL: הגדרות מראש

en: Controls
he_IL: בקרות

en: Enable or disable controls for all blocks
he_IL: אפשר או נטרל בקרות לכל הבלוקים

en: Save Blocks
he_IL: שמור בלוקים

en: Schedule
he_IL: לוח זמנים

en: Choose when to start showing and/or stop showing your blocks.
he_IL: בחר מתי להתחיל להציג ול/או להפסיק להציג את הבלוקים שלך.

en: This block control is available on:
he_IL: בקרת בלוק זו זמינה על:

en: Post
he_IL: פוסט

en: Widgets
he_IL: וידג'טים

en: Site Editor
he_IL: עורך אתר

en: User roles
he_IL: תפקידי משתמש

en: Choose which users can see your blocks.
he_IL: בחר אילו משתמשים יכולים לראות את הקטעים שלך.

en: Device Type
he_IL: סוג מכשיר

en: Choose the device type to show your blocks on.
he_IL: בחר את סוג המכשיר להציג עליו את הקטעים שלך.

en: Device Width
he_IL: רוחב מכשיר

en: Choose the device width to show your blocks on.
he_IL: בחר את רוחב המכשיר להציג עליו את הקטעים שלך.

en: Term archives
he_IL: ארכיוני מונחים

en: Choose on which taxonomies and terms archive pages your blocks can be displayed.
he_IL: בחר באילו טקסונומיות ודפי ארכיון של מונחים יכולים להופיע הקטעים שלך.

en: Pages
he_IL: דפים

en: Choose in which pages your blocks can be displayed.
he_IL: בחר באילו דפים יכולים להופיע הקטעים שלך.

en: Browser & Device
he_IL: דפדפן ומכשיר

en: Choose which browsers and devices can see your blocks.
he_IL: בחר אילו דפדפנים ומכשירים יכולים לראות את הקטעים שלך.

en: Operating System
he_IL: מערכת הפעלה

en: Choose which operating systems can see your blocks.
he_IL: בחר אילו מערכות הפעלה יכולות לראות את הקטעים שלך.

en: Cookie
he_IL: עוגיה

en: Show or hide blocks based on cookie values.
he_IL: הצג או הסתר קטעים בהתאם לערכי העוגיה.

en: User Meta
he_IL: מטא משתמש

en: Show or hide blocks based on user meta values.
he_IL: הצג או הסתר קטעים בהתאם לערכי מטא המשתמש.

en: Post Meta
he_IL: מטא פוסט

en: Show or hide blocks based on post meta values.
he_IL: הצג או הסתר בלוקים בהתבסס על ערכי מטא של פוסט.

en: Show or hide blocks based on URL query parameters.
he_IL: הצג או הסתר בלוקים בהתבסס על פרמטרי שאילתת URL.

en: Show or hide blocks based on user capabilities.
he_IL: הצג או הסתר בלוקים בהתבסס על יכולות המשתמש.

en: Save Controls
he_IL: שמור הגדרות

en: Loading presets...
he_IL: טוען תבניות...

en: Info Box - PublishPress
he_IL: תיבת מידע - PublishPress

en: Map - PublishPress
he_IL: מפה - PublishPress

en: Newsletter - PublishPress
he_IL: ניוזלטר - PublishPress

en: Social Links - PublishPress
he_IL: קישורים חברתיים - PublishPress

en: Table of Contents - PublishPress
he_IL: תוכן העניינים - PublishPress

en: Testimonial - PublishPress
he_IL: המלצה - PublishPress

en: Woo Products - PublishPress
he_IL: מוצרי Woo - PublishPress

en: Edit
he_IL: ערוך

en: No blocks available. Please go to a post edit (without saving either modifying anything). Then come back to Block Settings to see the blocks list.
he_IL: אין בלוקים זמינים. אנא עבור לעריכת פוסט (בלי לשמור או לשנות דבר). לאחר מכן חזור להגדרות הבלוק כדי לראות את רשימת הבלוקים.

en: Save
he_IL: שמור

en: block
he_IL: בלוק

en: Add new style
he_IL: הוסף סגנון חדש

en: Delete
he_IL: מחק

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Example text with this style
he_IL: טקסט דוגמה עם הסגנון הזה

en: View Extended Preview
he_IL: הצג תצוגה מקדימה מורחבת

en: Class name
he_IL: שם כיתה

en: This option help you identify specific custom styles in the list
                                                (usually set this same as the custom style's background color)
he_IL: אפשרות זו עוזרת לך לזהות סגנונות מותאמים ספציפיים ברשימה
                                                (בדרך כלל קובע את זה אותו דבר כמו צבע הרקע של הסגנון המותאם)

en: Identification color
he_IL: צבע זיהוי

en: Style Builder
he_IL: בונה סגנונות

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Hint: Use "Ctrl + Space" for auto completion
he_IL: רמז: השתמש ב-"Ctrl + Space" להשלמה אוטומטית

en: Headings
he_IL: כותרות

en: Links
he_IL: קישורים

en: Media
he_IL: מדיה

en: Containers
he_IL: מיכלים

en: Interactive
he_IL: אינטראקטיבי

en: Save styles
he_IL: שמור סגנונות

en: You can control who can use each block, including default WordPress blocks.
he_IL: אתה יכול לשלוט מי יכול להשתמש בכל בלוק, כולל בלוקים ברירת מחדל של WordPress.

en: Enable extra blocks including content displays, sliders, buttons, icons, tabs, accordions, and more.
he_IL: אפשר בלוקים נוספים כולל תצוגות תוכן, סליידרים, כפתורים, אייקונים, טאבים, אקורדים, ועוד.

en: You can add your own CSS styles for your blocks. Anyone editing posts can quickly add the styles to blocks.
he_IL: אתה יכול להוסיף סגנונות CSS משלך לבלוקים שלך. כל אחד שמעריך פוסטים יכול במהירות להוסיף את הסגנונות לבלוקים.

en: This feature adds display controls for blocks. You can schedule when blocks are shown, and add user role restrictions.
he_IL: תכונה זו מוסיפה בקרות תצוגה לבלוקים. אתה יכול לתזמן מתי בלוקים מוצגים, ולהוסיף הגבלות תפקיד משתמש.

en: You can scan the posts on your website for blocks usage.
he_IL: אתה יכול לסרוק את הפוסטים באתר שלך עבור שימוש בבלוקים.

en: This feature enables a submenu to manage your Reusable Blocks.
he_IL: תכונה זו מפעילה תפריט משנה לניהול הבלוקים הניתנים לשימוש חוזר שלך.

en: Automatically insert reusable blocks into posts based on position, categories, tags, and other criteria.
he_IL: הכנס אוטומטית בלוקים ניתנים לשימוש חוזר לפוסטים על בסיס מיקום, קטגוריות, תגיות וקריטריונים אחרים.

en: Core Blocks Features
he_IL: תכונות בלוקים ליבתיים

en: Add Google Fonts support to core blocks including paragraphs and headings.
he_IL: הוסף תמיכה לגופנים של Google לבלוקים הליבתיים כולל פסקאות וכותרות.

en: Block Features
he_IL: תכונות בלוק

en: Maps
he_IL: מפות

en: Email & Forms
he_IL: דואר אלקטרוני & טפסים

en: Data Export
he_IL: ייצוא נתונים

en: License
he_IL: רישיון

en: Select Role
he_IL: בחר תפקיד

en: Disable all block adding
he_IL: השבת הוספת בלוקים

en: Prevent users in %1s role from adding new block to posts.
he_IL: מנע ממשתמשים בתפקיד %1s להוסיף בלוק חדש לפוסטים.

en: Disable the Pattern Directory
he_IL: השבת את ספריית התבניות

en: Disable the pattern directory for users in %1s role.
he_IL: השבת את ספריית התבניות עבור משתמשים בתפקיד %1s.

en: Disable the Openverse
he_IL: השבת את Openverse

en: Disable Openverse for users in %1s role.
he_IL: השבת את Openverse עבור משתמשים בתפקיד %1s.

en: Save Image Settings
he_IL: שמור הגדרות תמונה

en: Download Contacts Form data
he_IL: הורד את נתוני טופס אנשי הקשר

en: Data stored through Contact form blocks.
he_IL: נתונים שנשמרו באמצעות בלוקים של טופס קשר.

en: Download Newsletter Form data
he_IL: הורד את נתוני טופס הניוזלטר

en: Data stored through Newsletter form blocks.
he_IL: נתונים שנשמרו באמצעות בלוקים של טופס ניוזלטר.

en: These email settings apply to messages sent through PublishPress Contact form block.
he_IL: הגדרות הדוא"ל הללו חלות על הודעות שנשלחו באמצעות בלוק טופס קשר של PublishPress.

en: Sender name
he_IL: שם השולח

en: Sender email
he_IL: דוא"ל השולח

en: Email title
he_IL: כותרת אימייל

en: Email receiver
he_IL: מקבל אימייל

en: Save Form Settings
he_IL: שמור הגדרות טופס

en: Display PublishPress branding
he_IL: הצג את הלוגו של PublishPress

en: PublishPress logo and links in the footer of the admin pages
he_IL: לוגו של PublishPress וקישורים בתחתית עמודי הניהול

en: Enable blocks spacing
he_IL: אפשר ריווח בין בלוקים

en: Vertical spacing between blocks
he_IL: ריווח אנכי בין בלוקים

en: Blocks spacing
he_IL: ריווח בין בלוקים

en: Blocks icon color
he_IL: צבע אייקון של בלוקים

en: Apply in admin to blocks from PublishPress Blocks plugin.
he_IL: החל בניהול על בלוקים מ-plugin של PublishPress Blocks.

en: Gutenberg editor width
he_IL: רוחב עורך Gutenberg

en: Large
he_IL: גדול

en: Enable columns visual guide
he_IL: אפשר מדריך חזותי לעמודות

en: Visual guide for PublishPress Blocks Columns block
he_IL: מדריך חזותי עבור בלוק עמודות של PublishPress Blocks

en: Remove autop
he_IL: הסר אוטופ

en: Autop WordPress function is used to prevent unwanted paragraphs to be added
he_IL: פונקציית אוטופ של WordPress משמשת כדי למנוע הוספת פסקאות לא רצויות

en: Save General Settings
he_IL: שמור הגדרות כלליות

en: Open galleries in lightbox
he_IL: פתח גלריות בלייטבוקס

en: Open gallery images as a lightbox style popup
he_IL: פתח תמונות גלריה כפופ-אפ בסגנון לייטבוקס

en: Image caption
he_IL: כיתוב תמונה

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Overlay
he_IL: שכבת על

en: Display caption text on images loaded as lightbox in galleries.
he_IL: הצג טקסט כותרת על תמונות שהוטענו כ-lightbox בגלריות.

en: Default thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת ברירת מחדל

en: Reset to default
he_IL: איפוס לברירת מחדל

en: Set the default post thumbnail to use in Content Display blocks for posts without featured image.
he_IL: קבע את התמונה הממוזערת בברירת מחדל לשימוש בחסימות הצגת תוכן עבור פוסטים ללא תמונה מוצגת.

en: Google API key
he_IL: מפתח API של Google

en: How to create a Google API Key
he_IL: איך ליצור מפתח API של Google

en: A Google API key is required to use the Map block without any warning.
he_IL: מפתח API של Google נדרש כדי להשתמש בחסימת המפה ללא אזהרה כלשהי.

en: Save Maps Settings
he_IL: שמור את הגדרות המפות

en: Use the Google reCAPTCHA to avoid spam in PublishPress Blocks forms. Get credentials for your domain by registering %shere%s.
he_IL: השתמש ב-Google reCAPTCHA כדי למנוע ספאם בטפסי PublishPress Blocks. קבל אישורים לדומיין שלך באמצעות רישום %shere%s.

en: Enable reCAPTCHA
he_IL: אפשר reCAPTCHA

en: Site key
he_IL: מפתח אתר

en: required
he_IL: נדרש

en: Secret key
he_IL: מפתח סודי

en: Language
he_IL: שפה

en: Auto detect
he_IL: זיהוי אוטומטי

en: Language codes list
he_IL: רשימת קודי שפה

en: Theme
he_IL: נושא

en: Light
he_IL: בהיר

en: Invisible
he_IL: בלתי נראה

en: We strongly recommend not using Invisible reCAPTCHA if you have more than 1 Newsletter or Contact forms block in a page.
he_IL: אנו ממליצים בחום לא להשתמש ב-Invisible reCAPTCHA אם יש לך יותר מ-1 בלוק של טפסי Newsletter או Contact בעמוד.

en: Save reCAPTCHA Settings
he_IL: שמור את הגדרות reCAPTCHA

en: Countdown
he_IL: ספירה לאחור

en: Easily create a customizable countdown.
he_IL: צור בקלות ספירה לאחור מותאמת אישית.

en: Pricing Table
he_IL: טבלת מחירים

en: Easily create a customizable pricing table.
he_IL: צור בקלות טבלת מחירים מותאמת אישית.

en: Feature
he_IL: תכונה

en: Use block to create a list inside the Feature List" block.
he_IL: השתמש בבלוק כדי ליצור רשימה בתוך הבלוק של רשימת התכונות.

en: Feature List
he_IL: רשימת תכונות

en: Gutenberg is not detected! Activate it or
he_IL: גוטנברג לא זוהה! הפעל אותו או

en: Install Gutenberg Now!
he_IL: התקן את גוטנברג עכשיו!

en: We require at least Gutenberg version
he_IL: דרושה לפחות גרסה של גוטנברג

en: Please update Gutenberg then comeback later!
he_IL: אנא עדכן את גוטנברג ואז חזור מאוחר יותר!

en: Change date
he_IL: שנה תאריך

[ctx: Sunday first letter]
en: S
he_IL: ס

en: M
he_IL: מ

[ctx: Tuesday first letter]
en: T
he_IL: ת

en: W
he_IL: ו

[ctx: Thursday first letter]
en: T
he_IL: ת

en: F
he_IL: ש

[ctx: Saturday first letter]
en: S
he_IL: ס

en: AM
he_IL: לפנות בוקר

en: PM
he_IL: אחר הצהריים

en: PublishPress Blocks Pro supports Timezone configuration.
he_IL: תוסף PublishPress Blocks Pro תומך בהגדרת אזורי זמן.

en: Icon List
he_IL: רשימת סמלים

en: Search icons
he_IL: חפש סמלים

en: Style
he_IL: סגנון

en: Filled
he_IL: ממולא

en: Outlined
he_IL: מגודר

en: Rounded
he_IL: מעוגל

en: Two-Tone
he_IL: שני גוונים

en: Sharp
he_IL: חד

en: Apply
he_IL: החל

en: Notice
he_IL: הודעה

en: This accordion block has been replaced by a new and better one.
                                     This block will be removed in a future version.
                                     Please transform this to an Accordion Item block
                                     and drag them into new Adv. Accordion block as soon as possible.
he_IL: בלוק האקורדיון הזה הוחלף באחד חדש וטוב יותר.
                                     בלוק זה יוסר בגרסה עתידית.
                                     אנא המירו זאת לבלוק פריט אקורדיון
                                     וגררו אותם לבלוק אקורדיון מתקדם חדש בהקדם האפשרי.

en: Define space to next block. This will override Block spacing option (Frontend view only)
he_IL: הגדר מרחק לבלוק הבא. זה יחליף את אפשרות המרחק של הבלוק (תצוגת חוץ בלבד)

en: Header Icon Style
he_IL: סגנון אייקון כותרת

en: Body Color Settings
he_IL: הגדרות צבע גוף

en: Border width
he_IL: רוחב גבול

en: Border radius
he_IL: רדיאוס גבול

en: Accordions State
he_IL: מצב אקורדים

en: Make all accordions collapsed by default, enable this setting to apply to all accordions.
he_IL: עשה שכל האקורדים יהיו מקופלים כברירת מחדל, אפשר הגדרה זו כדי שתהיה חלה על כל האקורדים.

en: Enter header…
he_IL: הזן כותרת…

en: Accordion (deprecated) - PublishPress
he_IL: אקורדיון (לא בשימוש) - PublishPress

en: Create a sliding accordion display for your content.
he_IL: צור תצוגת אקורדיון מחליק לתוכן שלך.

en: accordion
he_IL: אקורדיון

en: list
he_IL: רשימה

en: faq
he_IL: שאלות נפוצות

en: Define space between each accordion (Frontend view only)
he_IL: הגדר מרווח בין כל אקורדיון (תצוגת צד לקוח בלבד)

en: Make all accordions collapsed by default.
he_IL: הפוך את כל האקורדיונים למכווצים כברירת מחדל.

en: Expand All
he_IL: הרחב הכל

en: Make all accordions expanded by default.
he_IL: הפוך את כל האקורדיונים למורחבים כברירת מחדל.

en: Header Tag
he_IL: תג כותרת

en: Accordion Item - PublishPress
he_IL: פריט אקורדיון - PublishPress

en: Header text
he_IL: טקסט כותרת

en: Advanced Accordion
he_IL: אקורדיון מתקדם

en: Refresh
he_IL: רענן

en: advanced accordion
he_IL: אקורדיון מתקדם

en: Groove
he_IL: חריץ

en: Ridge
he_IL: רכס

en: Inset
he_IL: שקע

en: Outset
he_IL: בליטה

en: Advanced Button
he_IL: כפתור מתקדם

en: Add text…
he_IL: הוסף טקסט…

en: Button link
he_IL: קישור כפתור

en: Link URL
he_IL: כתובת קישור

en: Open in new tab
he_IL: פתח בטאב חדש

en: Text/Color
he_IL: טקסט/צבע

en: Text size
he_IL: גודל טקסט

en: Margin top
he_IL: מרווח עליון

en: Margin right
he_IL: מרווח ימני

en: Margin bottom
he_IL: מרווח תחתון

en: Margin left
he_IL: מרווח שמאלי

en: Padding top
he_IL:  padding עליון

en: Padding right
he_IL:  padding ימני

en: Padding bottom
he_IL:  padding תחתון

en: Padding left
he_IL:  padding שמאלי

en: Hover
he_IL: העברה

en: Shadow
he_IL: צל

en: Opacity (%)
he_IL: שקיפות (%)

en: Transition speed (ms)
he_IL: מהירות מעבר (ms)

en: Shadow H offset
he_IL: הזזה אופקית של הצל

en: Shadow V offset
he_IL: הזזה אנכית של הצל

en: Shadow blur
he_IL: טשטוש צל

en: Shadow spread
he_IL: התפשטות צל

en: Display icon
he_IL: הצג אייקון

en: Icon Library (Material Icon)
he_IL: ספריית אייקונים (אייקון חומר)

en: Icon Selection
he_IL: בחירת אייקון

en: Icon Size (px)
he_IL: גודל אייקון (פיקסלים)

en: Icon Position
he_IL: מיקום אייקון

en: Icon Spacing (px)
he_IL: רווח בין אייקון לטקסט

en: Spacing between icon and text
he_IL: רווח בין אייקון לטקסט

en: PublishPress Blocks Pro supports icons in buttons.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך באייקונים בכפתורים.

en: Button block with more options and styles.
he_IL: בלוק כפתור עם אפשרויות וסגנונות נוספים.

en: button
he_IL: כפתור

en: advanced button
he_IL: כפתור מתקדם

en: link
he_IL: קישור

en: Squared
he_IL: מרובע

en: Squared Outline
he_IL: קווי מרובע

en: Advanced Icon
he_IL: אייקון מתקדם

en: Icon Count
he_IL: ספירת אייקונים

en: Number of Icons
he_IL: מספר האייקונים

en: Icon Style
he_IL: סגנון אייקון

en: Stacked
he_IL: ערום

en: Icon Background
he_IL: רקע אייקון

en: Border Size(px)
he_IL: גודל גבול(px)

en: Border Radius(%)
he_IL: רדיוס גבול(%)

en: Link
he_IL: קישור

en: Link Target
he_IL: מטרה של הקישור

en: Same Window
he_IL: חלון זהה

en: New Window
he_IL: חלון חדש

en: Title for Accessibility
he_IL: כותרת לנגישות

en: Unit
he_IL: יחידה

en: Icon block with more options and styles.
he_IL: בלוק אייקון עם אפשרויות וסגנונות נוספים.

en: icon
he_IL: אייקון

en: advanced icon
he_IL: אייקון מתקדם

en: Advanced Image
he_IL: תמונה מתקדמת

en: Change image
he_IL: שנה תמונה

en: Remove image
he_IL: הסר תמונה

en: Enter URL…
he_IL: הזן URL…

en: Open link in new tab
he_IL: פתח קישור בטאב חדש

en: Focal Point Picker
he_IL: בוחר נקודת מוקד

en: Overlay opacity default
he_IL: שקיפות שכבת ברירת מחדל

en: Overlay opacity hover
he_IL: שקיפות שכבת החזקה

en: Open media library
he_IL: פתח את ספריית המדיה

en: Enter title…
he_IL: הזן כותרת…

en: Enter subtitle…
he_IL: הזן תת-כותרת…

en: Image/photo block with more options and styles.
he_IL: בלוק תמונה/צילום עם אפשרויות וסגנונות נוספים.

en: image
he_IL: תמונה

en: advanced image
he_IL: תמונה מתקדמת

en: photo
he_IL: צילום

en: box
he_IL: קופסה

en: Checkmark 2
he_IL: סימן בדיקה 2

en: Checkmark 3
he_IL: סימן בדיקה 3

en: Minus 2
he_IL: מינוס 2

en: Plus 2
he_IL: פלוס 2

en: Arrow right
he_IL: חץ ימינה

en: Arrow right 2
he_IL: חץ ימינה 2

en: X Cross 2
he_IL: X צלב 2

en: Info 2
he_IL: מידע 2

en: Advanced List
he_IL: רשימה מתקדמת

en: Refresh this list when it conflict with other lists styles
he_IL: רענן רשימה זו כאשר היא מתנגשת עם סגנונות רשימות אחרות

en: List icon
he_IL: אייקון רשימה

en: Icon size
he_IL: גודל אייקון

en: Line height
he_IL: גובה שורה

en: List block with custom icons and styles.
he_IL: בלוק רשימה עם אייקונים וסגנונות מותאמים אישית.

en: advanced list
he_IL: רשימה מתקדמת

en: List item
he_IL: פריט רשימה

en: Type a list item
he_IL: הקלד פריט רשימה

en: List item - PublishPress
he_IL: פריט רשימה - PublishPress

en: Insert a list item inside List block.
he_IL: הכנס פריט רשימה בתוך בלוק רשימה.

en: At least 1 row of current section must present.
he_IL: לפחות 1 שורה של הקטע הנוכחי חייבת להיות נוכחת.

en: Cannot select multi cells from difference section!
he_IL: לא ניתן לבחור תאים מרובים מחלקים שונים!

en: Advanced Table
he_IL: טבלה מתקדמת

en: Column Count
he_IL: מספר עמודות

en: Row Count
he_IL: מספר שורות

en: Create
he_IL: צור

en: Hint: Hold CTRL key for multi cells selection. Hold SHIFT key for range cells selection.
he_IL: רמז: החזק את מקש CTRL כדי לבחור תאים מרובים. החזק את מקש SHIFT כדי לבחור טווח תאים.

en: Add Row Before
he_IL: הוסף שורה לפני

en: Add Row After
he_IL: הוסף שורה אחרי

en: Delete Row
he_IL: מחק שורה

en: Add Column Before
he_IL: הוסף עמודה לפני

en: Add Column After
he_IL: הוסף עמודה אחרי

en: Delete Column
he_IL: מחק עמודה

en: Split Merged Cells
he_IL: פצל תאים מאוחדים

en: Merge Cells
he_IL: אחד תאים

en: Border Top
he_IL: גבול עליון

en: Border Right
he_IL: גבול ימני

en: Border Bottom
he_IL: גבול תחתון

en: Border Left
he_IL: גבול שמאלי

en: Border All
he_IL: גבול כללי

en: Border None
he_IL: בלי גבול

en: Border Vertical
he_IL: גבול אנכי

en: Border Horizontal
he_IL: גבול אופקי

en: Border Inner
he_IL: גבול פנימי

en: Border Outer
he_IL: גבול חיצוני

en: Align left
he_IL: יישור לשמאל

en: Align center
he_IL: יישור למרכז

en: Align right
he_IL: יישור לימין

en: Align justify
he_IL: יישור תואם

en: Align top
he_IL: יישור עליון

en: Align middle
he_IL: יישור אמצעי

en: Align bottom
he_IL: יישור תחתון

en: Edit Table
he_IL: ערוך טבלה

en: Refresh table (Use this after using undo or redo)
he_IL: רענן טבלה (השתמש בזה לאחר השימוש בביטול או חזרה)

en: Max width (px)
he_IL: רוחב מקסימלי (px)

en: Set this to 0 to make max-width is 100%
he_IL: קבע את זה ל-0 כדי שהרוחב המקסימלי יהיה 100%

en: Fixed width table cells
he_IL: תאים בטבלה עם רוחב קבוע

en: Table header
he_IL: כותרת הטבלה

en: Table footer
he_IL: תחתית הטבלה

en: Border collapsed
he_IL: גבול קCollapsed

en: Cell Settings
he_IL: הגדרות תא

en: Horizontal Align
he_IL: יישור אופקי

en: Table block with more styles and functions.
he_IL: בלוק טבלה עם יותר סגנונות ופונקציות.

en: table
he_IL: טבלה

en: advanced table
he_IL: טבלה מתקדמת

en: cell
he_IL: תא

en: data
he_IL: נתונים

en: Stripes
he_IL: פסים

en: Tab 1
he_IL: כרטיסייה 1

en: Tab 2
he_IL: כרטיסייה 2

en: Tab 3
he_IL: כרטיסייה 3

en: Tab Header
he_IL: כותרת כרטיסייה

en: desktop
he_IL: שולחן עבודה

en: tablet
he_IL: טאבלט

en: mobile
he_IL: נייד

en: Advanced Tabs
he_IL: טאבים מתקדמים

en: Tabs Settings
he_IL: הגדרות טאבים

en: Initial Open Tab
he_IL: טאב פתיחה ראשוני

en: Tab Colors
he_IL: צבעי טאבים

en: Active Tab Background Color
he_IL: צבע רקע טאב פעיל

en: Active Tab Text Color
he_IL: צבע טקסט טאב פעיל

en: Body Colors
he_IL: צבעי גוף

en: Title…
he_IL: כותרת…

en: HTML Anchor
he_IL: עוגן HTML

en: Move back
he_IL: חזור אחורה

en: Move forward
he_IL: המשיך קדימה

en: Duplicate tab
he_IL: שכפל טאב

en: Remove tab
he_IL: הסר טאב

en: Add tab
he_IL: הוסף טאב

en: Create horizontal or vertical tabs to display your content.
he_IL: צור טאבים אופקיים או אנכיים כדי להציג את התוכן שלך.

en: tabs
he_IL: טאבים

en: advanced tabs
he_IL: טאבים מתקדמים

en: cards
he_IL: כרטיסים

en: Tab Item - PublishPress
he_IL: פריט טאב - PublishPress

en: tab
he_IL: טאב

en: Advanced Video
he_IL: וידאו מתקדם

en: Change image preview
he_IL: שנה תצוגה מקדימה של התמונה

en: Remove image preview
he_IL: מחק תצוגה מקדימה של התמונה

en: Open video in light box
he_IL: פתח וידאו בחלון קופץ

en: Lightbox offers additional display options.
he_IL: חלון קופץ מציע אפשרויות תצוגה נוספות.

en: Autoplay
he_IL: נגן אוטומטי

en: Loop
he_IL: לולאה

en: Muted
he_IL: שקט

en: Playback Controls
he_IL: בקרות השמעה

en: Play inline
he_IL: נגן בתוך הדף

en: Video preloading
he_IL: טעינת וידאו מראש

en: Metadata
he_IL: מטא נתונים

en: Video width
he_IL: רוחב וידאו

en: Video height
he_IL: גובה וידאו

en: Custom height
he_IL: גובה מותאם אישית

en: Play Button Color
he_IL: צבע כפתור השמעה

en: Play Button
he_IL: כפתור השמעה

en: Play Button Size
he_IL: גודל כפתור השמעה

en: Select image preview
he_IL: בחר תצוגה מקדימה של תמונה

en: Youtube/Vimeo video URL/ID…
he_IL: כתובת/ מזהה וידאו של יוטיוב/וימאו…

en: Fetch video content
he_IL: קבל תוכן וידאו

en: Load local video
he_IL: טען וידאו מקומי

en: Current Video
he_IL: וידאו נוכחי

en: Wrong video URL/ID. Please try another.
he_IL: כתובת/מזהה וידאו שגויה. אנא נסה אחר.

en: Not selected yet.
he_IL: עדיין לא נבחר.

en: Add more options and styles for videos in your Media Library.
he_IL: הוסף עוד אפשרויות וסגנונות עבור ווידאו בספריית המדיה שלך.

en: video
he_IL: וידאו

en: advanced video
he_IL: וידאו מתקדם

en: embed
he_IL: הטמע

en: media
he_IL: מדיה

en: One column
he_IL: עמודה אחת

en: Two columns; equal split
he_IL: שתי עמודות; חלוקה שווה

en: Two columns; two-thirds, one-third split
he_IL: שתי עמודות; חלוקה של שני שלישים ושליש אחד

en: Two columns; one-third, two-thirds split
he_IL: שתי עמודות; חלוקה של שליש אחד ושני שלישים

en: Two columns; one-quarter, three-quarters split
he_IL: שני טורים; רבע, שלושה רבעים חלוקה

en: Two columns; three-quarters, one-quarter split
he_IL: שני טורים; שלושה רבעים, רבע חלוקה

en: Two columns; one-fifth, four-fifths split
he_IL: שני טורים; חמישית, ארבע חמישיות חלוקה

en: Two columns; four-fifths, one-fifth split
he_IL: שני טורים; ארבע חמישיות, חמישית חלוקה

en: Three columns; equal split
he_IL: שלושה טורים; חלוקה שווה

en: Three columns; wider one-half left column
he_IL: שלושה טורים; טור שמאלי רחב בחצי אחד

en: Three columns; wider one-half right column
he_IL: שלושה טורים; טור ימני רחב בחצי אחד

en: Three columns; wider one-half center column
he_IL: שלושה טורים; טור מרכזי רחב בחצי אחד

en: Three columns; wider three-fifths center column
he_IL: שלושה טורים; טור מרכזי רחב בשלושה חמישיות

en: Three columns; wider three-fifths left column
he_IL: שלושה טורים; טור שמאלי רחב בשלושה חמישיות

en: Three columns; wider three-fifths right column
he_IL: שלושה עמודים; עמוד ימני רחב של שלושה חמישיות

en: Three columns; wider four-sixths center column
he_IL: שלושה עמודים; עמוד מרכזי רחב של ארבע ששיות

en: Four columns; equal split
he_IL: ארבעה עמודים; חלוקה שווה

en: Four columns; wider one-half left column
he_IL: ארבעה עמודים; עמוד שמאלי רחב של חצי

en: Four columns; wider one-half right column
he_IL: ארבעה עמודים; עמוד ימני רחב של חצי

en: Four columns; wider two-fifths right column
he_IL: ארבעה עמודים; עמוד ימני רחב של שני חמישיות

en: Four columns; wider two-fifths left column
he_IL: ארבעה עמודים; עמוד שמאלי רחב של שני חמישיות

en: Five columns; equal split
he_IL: חמישה עמודים; חלוקה שווה

en: Six columns; equal split
he_IL: שישה עמודים; חלוקה שווה

en: Three: 100 - 1/2 - 1/2
he_IL: שלושה: 100 - 1/2 - 1/2

en: Three: 1/2 - 1/2 - 100
he_IL: שלושה: 1/2 - 1/2 - 100

en: Four: Two Columns
he_IL: ארבע: שני עמודים

en: Six: Two Columns
he_IL: שש: שני עמודים

en: Six: Three Columns
he_IL: שש: שלושה עמודים

en: Columns Manager
he_IL: מנהל עמודים

en: Choose a columns layout
he_IL: בחר תבנית עמודים

en: Vertical Align Top
he_IL: יישור אנכי למעלה

en: Vertical Align Middle
he_IL: יישור אנכי באמצע

en: Vertical Align Bottom
he_IL: יישור אנכי למטה

en: Inner Columns Full Height
he_IL: עמודים פנימיים בגובה מלא

en: Columns Manager
he_IL: מנהל עמודים

en: Responsive Settings
he_IL: הגדרות רספונסיביות

en: Space between columns
he_IL: מרווח בין עמודים

en: Collapsed Order RTL
he_IL: סדר מוקטן מימין לשמאל

en:  Padding
he_IL: ריפוד

en:  Margin
he_IL: מרג'ין

en: If your columns overflow they available space, they will be placed on a new line.
he_IL: אם העמודים שלך חורגים מהמרחב הזמין, הם יוצבו בשורה חדשה.

en: Content Max Height
he_IL: גובה מקסימלי של תוכן

en: Create flexible layouts for your content with advanced options and styles.
he_IL: צור תבניות גמישות עבור התוכן שלך עם אפשרויות וסגנונות מתקדמים.

en: columns
he_IL: עמודים

en: columns manager
he_IL: מנהל עמודים

en: row
he_IL: שורה

en: layout
he_IL: פריסה

en: Available:
he_IL: זמין:

en: Set to 0 = auto. This will override predefine layout styles. Recommend for experience users!
he_IL: הגדר ל-0 = אוטומטי. זה יחליף סגנונות פריסה מוגדרים מראש. מומלץ למשתמשים מנוסים!

en: Border radius (px)
he_IL: רדיוס גבול (px)

en:  text alignment
he_IL:  יישור טקסט

en: Unit (px)
he_IL: יחידה (px)

en: Column in row.
he_IL: עמודה בשורה.

en: Contact Form
he_IL: טופס יצירת קשר

en: We strongly recommend to enable Google reCAPTCHA to avoid spam.
he_IL: אנחנו ממליצים בחום להפעיל את Google reCAPTCHA כדי למנוע דואר זבל.

en: You can enable it in Settings
he_IL: אתה יכול להפעיל את זה בהגדרות

en: Email sender
he_IL: שולח דוא"ל

en: An email will be sent to the admin email (by default) whenever a contact form is submitted. You can change it in
he_IL: דוא"ל יישלח לדוא"ל של המנהל (ברירת מחדל) בכל פעם שיתקבל טופס יצירת קשר. אתה יכול לשנות את זה ב-

en: settings
he_IL: הגדרות

en: Name input placeholder
he_IL: מקום מחזיק להזנת שם

en: Email input placeholder
he_IL: מקום מחזיק להזנת דוא"ל

en: Message input placeholder
he_IL: מקום מחזיק להזנת הודעה

en: Submit text
he_IL: טקסט לשליחה

en: Empty field warning text
he_IL: טקסט אזהרה לשדה ריק

en: Submit success text
he_IL: טקסט הצלחה לשליחה

en: Background color
he_IL: צבע רקע

en: Text color
he_IL: צבע טקסט

en: Border color
he_IL: צבע גבול

en: Border and Text
he_IL: גבול וטקסט

en: Background
he_IL: רקע

en: Button border radius
he_IL: רדיוס גבול כפתור

en: Button position
he_IL: מיקום כפתור

en: Fastest way to create a contact form for your page.
he_IL: הדרך המהירה ביותר ליצור טופס קשר עבור הדף שלך.

en: contact
he_IL: קשר

en: form
he_IL: טופס

en: Container - PublishPress
he_IL: מיכל - PublishPress

en: Block for containing other blocks.
he_IL: בלוק להכיל בלוקים אחרים.

en: container
he_IL: מיכל

en: Count Up
he_IL: ספירה מעלה

en: Counter Number Size
he_IL: גודל מספר ספירה

en: Counter Up Symbol
he_IL: סמל ספירה מעלה

en: After
he_IL: אחרי

en: Before
he_IL: לפני

en: Use toggle buttons above to define symbol placement before/after the number (toggle on is after).
he_IL: השתמש בכפתורי ההחלפה למעלה כדי להגדיר את מיקום הסמל לפני/אחרי המספר (החלפה פעילה היא אחרי).

en: Enter text…
he_IL: הזן טקסט…

en: Create an animated display for important numbers.
he_IL: צור תצוגה מונפשת עבור מספרים חשובים.

en: numbers
he_IL: מספרים

en: count
he_IL: ספירה

en: increase
he_IL: הגדל

en: Images Slider
he_IL: מגלל תמונות

en: Image Slider Block
he_IL: בלוק מגלל תמונות

en: No images selected. Adding images to start using this block.
he_IL: לא נבחרו תמונות. הוסף תמונות כדי להתחיל להשתמש בבלוק זה.

en: Add images
he_IL: הוסף תמונות

en: Image Settings
he_IL: הגדרות תמונה

en: Auto height
he_IL: גובה אוטומטי

en: Enable RTL
he_IL: אפשר RTL

en: Title
he_IL: כותרת

en: Move Left
he_IL: זוז שמאלה

en: Move Right
he_IL: זוז ימינה

en: Add image
he_IL: הוסף תמונה

en: Display your images in a slider.
he_IL: הצג את התמונות שלך במצגת.

en: slide
he_IL: שקף

en: gallery
he_IL: גלריה

en: photos
he_IL: תמונות

en: Info Box
he_IL: תיבת מידע

en: Font Size
he_IL: גודל גופן

en: info
he_IL: מידע

en: Click to change logo
he_IL: לחץ כדי לשנות לוגו

en: Site logo
he_IL: לוגו האתר

en: Text…
he_IL: טקסט…

en: Register…
he_IL: הרשמה…

en: Welcome text…
he_IL: טקסט ברוך הבא…

en: Username label…
he_IL: שם משתמש

en: Password label…
he_IL: סיסמה

en: Remember me…
he_IL: זכור אותי

en: Login…
he_IL: כניסה

en: Lost password…
he_IL: סיסמה שאבדה

en: Back…
he_IL: חזרה

en: Email label…
he_IL: אימייל

en: Login/Register Form
he_IL: טופס כניסה/הרשמה

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Switch View
he_IL: החלפת תצוגה

en: Form State
he_IL: מצב הטופס

en: Initial Form
he_IL: טופס התחלתי

en: Form that show on load.
he_IL: טופס שמוצג בהטענה.

en: Login
he_IL: כניסה

en: Register
he_IL: הירשם

en: Redirect After Login
he_IL: הפניה לאחר הכניסה

en: Current Page
he_IL: דף נוכחי

en: Custom redirect link
he_IL: קישור הפניה מותאם אישית

en: Form Width (px)
he_IL: רוחב טופס (px)

en: Show Logo
he_IL: הצג לוגו

en: Logo Width (px)
he_IL: רוחב לוגו (פיקסלים)

en: Show input field icon
he_IL: הצג אייקון שדה קלט

en: Show register/header link
he_IL: הצג קישור רישום/כותרת

en: Header color
he_IL: צבע כותרת

en: Show lost password link
he_IL: הצג קישור סיסמא שאבדה

en: Input placeholder
he_IL: מקום החזקת קלט

en: Login input placeholder
he_IL: מקום החזקת קלט עבור התחברות

en: Username input placeholder
he_IL: מקום החזקת קלט עבור שם משתמש

en: Use in register form
he_IL: שימוש בטופס הרישום

en: Text/Input Color
he_IL: צבע טקסט/קלט

en: Input background color
he_IL: צבע רקע קלט

en: Input color
he_IL: צבע קלט

en: Submit Button Hover
he_IL: מעבר כפתור שליחה

en: Hover Colors
he_IL: צבעי מעבר

en: Shadow color
he_IL: צבע צל

en: Registration Form
he_IL: טופס רישום

en: Registration for your website is currently disabled, enable it in WordPress General settings to use registration form
he_IL: הרישום לאתר שלך מושבת כרגע, הפעל אותו בהגדרות כלליות של WordPress כדי להשתמש בטופס רישום

en: Welcome back
he_IL: ברוך שובך

en: Username or Email
he_IL: שם משתמש או דוא"ל

en: Password
he_IL: סיסמא

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Remember me
he_IL: זכור אותי

en: LOGIN
he_IL: התחבר

en: REGISTER
he_IL: הרשם

en: Don't have an account?
he_IL: אין לך חשבון?

en: Register now
he_IL: הרשמה עכשיו

en: Register new account
he_IL: הרשמת חשבון חדש

en: Lost your password?
he_IL: שכחת את הסיסמה שלך?

en: Login and Register - PublishPress
he_IL: התחבר והרשם - PublishPress

en: Create a login form for your post/page.
he_IL: צור טופס התחברות עבור הפוסט/עמוד שלך.

en: No matching address found!
he_IL: לא נמצאה כתובת תואמת!

en: Map
he_IL: מפה

en: Map settings
he_IL: הגדרות מפה

en: Address
he_IL: כתובת

en: Use Lat/Lng
he_IL: השתמש ב-Lat/Lng

en: Enter address…
he_IL: הזן כתובת…

en: Fetch Location
he_IL: ש Fetch Location

en: Current
he_IL: נוכחי

en: Location
he_IL: מיקום

en: Use Address
he_IL: השתמש בכתובת

en: Enter latitude…
he_IL: הכנס קו רוחב…

en: Enter longitude…
he_IL: הכנס קו אורך…

en: Zoom level
he_IL: רמת זום

en: Marker Icon (27x43 px)
he_IL: אייקון סמן (27x43 פיקסל)

en: Remove
he_IL: מחק

en: Choose icon
he_IL: בחר אייקון

en: Marker icon
he_IL: אייקון סמן

en: Enter custom title…
he_IL: הכנס כותרת מותאמת אישית…

en: Marker description
he_IL: תיאור סמן

en: Enter custom description…
he_IL: הכנס תיאור מותאם אישית…

en: Open marker tooltip
he_IL: פתח טוליפט סמן

en: Map styles
he_IL: סגנונות מפה

en: Custom map style is recommended for experienced users only.
he_IL: סגנון מפה מותאם אישית מומלץ רק למשתמשים מנוסים.

en: Standard
he_IL: סטנדרטי

en: Custom code
he_IL: קוד מותאם אישית

en: Invalid JSON
he_IL: JSON לא תקף

en: Paste your custom map styles in json format into the text field. You can create your own map styles by follow one of these links:
he_IL: הדבק את סגנונות המפה המותאמים אישית שלך בפורמט JSON בשדה הטקסט. אתה יכול ליצור סגנונות מפה משלך על ידי מעקב אחרי אחד מהקישורים הללו:

en: Enter your json code here…
he_IL: הכנס את קוד ה-JSON שלך כאן…

en: No API Key Provided!
he_IL: לא צוינה מפתח API!

en: Add Google API Key in Settings
he_IL: הוסף מפתח API של Google בהגדרות

en: Display a location using Google Maps.
he_IL: הצג מיקום באמצעות Google Maps.

en: google map
he_IL: מפת גוגל

en: location
he_IL: מיקום

en: address
he_IL: כתובת

en: Newsletter
he_IL: ניוזלטר

en: Newsletter Settings
he_IL: הגדרות ניוזלטר

en: Form width (px)
he_IL: רוחב טופס (px)

en: First Name input placeholder
he_IL: מקום להקלדת שם פרטי

en: Last Name input placeholder
he_IL: מקום להקלדת שם משפחה

en: First Name
he_IL: שם פרטי

en: Last Name
he_IL: שם משפחה

en: Fastest way to create a newsletter form for your page.
he_IL: הדרך המהירה ביותר ליצור טופס ניוזלטר עבור הדף שלך.

en: newsletter
he_IL: ניוזלטר

en: email
he_IL: אימייל

en: Font Weight + Style
he_IL: משקל + סגנון גופן

en: Accordion
he_IL: אקורדיון

en: Tabs
he_IL: כרטיסיות

en: Content Display
he_IL: תצוגת תוכן

en: Button
he_IL: כפתור

en: Testimonial
he_IL: עדות

en: Hide
he_IL: הסתר

en: The leading post on top, the rest in 2 columns below
he_IL: הפוסט המוביל למעלה, השאר ב-2 עמודות למטה

en: The leading post on top, the rest in 3 columns below
he_IL: הפוסט המוביל למעלה, השאר ב-3 עמודות למטה

en: The leading post on top, the rest in 4 columns below
he_IL: הפוסט המוביל למעלה, השאר ב-4 עמודות למטה

en: The leading post on top, the rest in 5 columns below
he_IL: הפוסט המוביל למעלה, השאר ב-5 עמודות למטה

en: All posts in 2 columns grid
he_IL: כל הפוסטים ברשת של 2 עמודות

en: All posts in 3 columns grid
he_IL: כל הפוסטים ברשת של 3 עמודות

en: All posts in 4 columns grid
he_IL: כל הפוסטים ברשת של 4 עמודות

en: All posts in 5 columns grid
he_IL: כל הפוסטים ברשת של 5 עמודות

en: The leading post in the left, 1 post in the right
he_IL: הפוסט המוביל בצד שמאל, פוסט אחד בצד ימין

en: The leading post in the left, 2 posts in the right
he_IL: הפוסט המוביל בצד שמאל, 2 פוסטים בצד ימין

en: The leading post in the left, 3 posts in the right
he_IL: הפוסט המוביל בצד שמאל, 3 פוסטים בצד ימין

en: The leading post in the left, 4 posts in the right
he_IL: הפוסט המוביל בצד שמאל, 4 פוסטים בצד ימין

en: The leading post in the left, 5 posts in the right
he_IL: הפוסט המוביל בצד שמאל, 5 פוסטים בצד ימין

en: The leading post in the right, 1 post in the left
he_IL: הפוסט המוביל מימין, פוסט אחד משמאל

en: The leading post in the right, 2 posts in the left
he_IL: הפוסט המוביל מימין, 2 פוסטים משמאל

en: The leading post in the right, 3 posts in the left
he_IL: הפוסט המוביל מימין, 3 פוסטים משמאל

en: The leading post in the right, 4 posts in the left
he_IL: הפוסט המוביל מימין, 4 פוסטים משמאל

en: The leading post in the right, 5 posts in the left
he_IL: הפוסט המוביל מימין, 5 פוסטים משמאל

en: The leading post on top, the rest of posts below
he_IL: הפוסט המוביל למעלה, שאר הפוסטים למטה

en: The leading post on top, below 2 columns with 1 post in the left and 1 post in the right
he_IL: הפוסט המוביל למעלה, מתחת 2 עמודות עם פוסט אחד משמאל ופוסט אחד מימין

en: The leading post on top, below 2 columns with 1 post in the left and 2 posts in the right
he_IL: הפוסט המוביל למעלה, מתחת 2 עמודות עם פוסט אחד משמאל ו-2 פוסטים מימין

en: The leading post on top, below 2 columns with 1 post in the left and 3 posts in the right
he_IL: הפוסט המוביל למעלה, מתחת 2 עמודות עם פוסט אחד משמאל ו-3 פוסטים מימין

en: For all posts
he_IL: לכל הפוסטים

en: For the first post
he_IL: לפי הפוסט הראשון

en: For the first 2 posts
he_IL: לפי 2 הפוסטים הראשונים

en: For the first 3 posts
he_IL: לפי 3 הפוסטים הראשונים

en: For the first 4 posts
he_IL: לפי 4 הפוסטים הראשונים

en: For the first 5 posts
he_IL: לפי 5 הפוסטים הראשונים

en: Slider View Settings
he_IL: הגדרות תצוגת סליידר

en: Headline
he_IL: כותרת

en: Frontpage View Settings
he_IL: הגדרות תצוגת דף הבית

en: Boxed
he_IL: מגודרת

en: Space between columns and rows
he_IL: מרווח בין עמודות ורצפים

en: Newspaper View Settings
he_IL: הגדרות תצוגת עיתון

en: Masonry View Settings
he_IL: הגדרות תצוגת מסדרון

en: Post Settings
he_IL: הגדרות פוסט

en: Post Type
he_IL: post type

en: Filters
he_IL: מסננים

en: To enable filters, clear Advanced Filters > Display these posts only
he_IL: כדי להפעיל מסננים, נקה את מסננים מתקדמים > הצג פוסטים אלה בלבד

en: Show content with these Categories
he_IL: הצג תוכן עם הקטגוריות האלה

en: Show content with these Tags
he_IL: הצג תוכן עם התגים האלה

en: Type a tag
he_IL: הקלד תג

en: Show content with these
he_IL: הצג תוכן עם אלה

en: Author
he_IL: מחבר

en: All
he_IL: כולם

en: Only shows posts written by the user viewing the block
he_IL: מציג רק פוסטים שנכתבו על ידי המשתמש הצופה בבלוק

en: Exclude current post
he_IL: לשלול את הפוסט הנוכחי

en: If this post is listed in the block, you can exclude it.
he_IL: אם הפוסט הזה מופיע בבלוק, אתה יכול לשלול אותו.

en: Exclude these posts
he_IL: לשלול את הפוסטים האלה

en: Search by title
he_IL: חפש לפי כותרת

en: Offset the first posts
he_IL: הזז את הפוסטים הראשונים

en: Advanced Filters
he_IL: מסננים מתקדמים

en: Display these posts only
he_IL: הצג פוסטים אלה בלבד

en: Search Posts
he_IL: חפש פוסטים

en: Enter Post IDs
he_IL: הזן מזהי פוסט

en: Enter post IDs separated by commas (e.g., 123, 456, 789)
he_IL: הזן מזהי פוסט מופרדים בפסיקים (למשל, 123, 456, 789)

en: PublishPress Blocks Pro supports filters for content.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך במסננים עבור תוכן.

en: Display Settings
he_IL: הגדרות הצגה

en: Columns (Tablet)
he_IL: עמודות (טאבלט)

en: Columns (Mobile)
he_IL: עמודות (נייד)

en: Display Featured Image
he_IL: הצג תמונת Featured

en: Enable Placeholder Image
he_IL: אפשר תמונת מקום

en: If a post doesn't have a featured image, the placeholder image will be displayed instead
he_IL: אם לפוסט אין תמונת Featured, תוצג תמונת המקום במקום

en: Image opacity
he_IL: שקיפות התמונה

en: Display Caption
he_IL: הצג כיתוב

en: Display Post Author
he_IL: הצג את מחבר הפוסט

en: Display Post Date
he_IL: הצג את תאריך הפוסט

en: Created Date
he_IL: תאריך יצירה

en: Updated Date
he_IL: תאריך עדכון

en: Post Date Format
he_IL: פורמט תאריך הפוסט

en: Display Post Time
he_IL: הצג את זמן הפוסט

en: Custom Date Format
he_IL: פורמט תאריך מותאם אישית

en: e.g., j F (for "9 July")
he_IL: למשל, j F (עבור "9 ביולי")

en: Use PHP date format. Leave empty for default.
he_IL: השתמש בפורמט תאריך PHP. השאר ריק עבור ברירת מחדל.

en: Show Date Prefix
he_IL: הצג תאריך קידומת

en: Absolute Created Date Prefix
he_IL: קידומת תאריך נוצר מוחלטת

en: For absolute dates (e.g., "Posted on 9 July")
he_IL: עבור תאריכים מוחלטים (למשל, "פורסם ב-9 ביולי")

en: Absolute Updated Date Prefix
he_IL: קידומת תאריך מעודכן מוחלטת

en: For absolute dates (e.g., "Updated on 9 July")
he_IL: עבור תאריכים מוחלטים (למשל, "עודכן ב-9 ביולי")

en: Relative Created Date Prefix
he_IL: קידומת תאריך נוצר יחסית

en: For relative dates (e.g., "Posted 2 hours ago")
he_IL: עבור תאריכים יחסיים (למשל, "פורסם לפני 2 שעות")

en: Relative Updated Date Prefix
he_IL: קידומת תאריך מעודכן יחסית

en: For relative dates (e.g., "Updated 2 hours ago")
he_IL: עבור תאריכים יחסיים (למשל, "עודכן לפני 2 שעות")

en: PublishPress Blocks Pro supports changing date prefix, and setting Custom Date Format.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בשינוי קידומת התאריך, והגדרת פורמט תאריך מותאם אישית.

en: Display Comment Counts
he_IL: הצג ספירות תגובות

en: Display Category
he_IL: הצג קטגוריה

en: Show
he_IL: הצג

en: Show & Link
he_IL: הצג וקשר

en: Display Tags
he_IL: הצג תגיות

en: Display these taxonomies
he_IL: הצג את הטקסונומיות הללו

en: Link above taxonomies
he_IL: קשר מעל הטקסונומיות

en: Display Read More Link
he_IL: הצג קישור לקריאה נוספת

en: Read more text
he_IL: קרא טקסט נוסף

en: Display Post Excerpt
he_IL: הצג תמצית פוסט

en: First Post text as Excerpt
he_IL: טקסט הפוסט הראשון כתמצית

en: Display some part of first text found in post as excerpt.
he_IL: הצג חלק כלשהו מהטקסט הראשון שנמצא בפוסט כתמצית.

en: Post Text Excerpt length
he_IL: אורך תמצית טקסט הפוסט

en: Text after title
he_IL: טקסט אחרי הכותרת

en: Include text/HTML after title
he_IL: כלול טקסט/HTML אחרי הכותרת

en: Text before read more
he_IL: טקסט לפני קרא עוד

en: Include text/HTML before read more
he_IL: כלול טקסט/HTML לפני קרא עוד

en: Info Section Layout
he_IL: עיצוב אזור מידע

en: Info Section Order
he_IL: סדר אזור מידע

en: Author, Date, Comments
he_IL: מחבר, תאריך, תגובות

en: Date, Author, Comments
he_IL: תאריך, מחבר, תגובות

en: Author, Comments, Date
he_IL: מחבר, תגובות, תאריך

en: Date, Comments, Author
he_IL: תאריך, תגובות, מחבר

en: Comments, Author, Date
he_IL: תגובות, מחבר, תאריך

en: Comments, Date, Author
he_IL: תגובות, תאריך, מחבר

en: Info Separator
he_IL: מפריד מידע

en: Space
he_IL: רווח

en: Character(s) to separate info items
he_IL: תוים להפרדת פריטי מידע

en: Hide Separators
he_IL: הסתר מפרידים

en: Remove Date Separator
he_IL: הסר מפריד תאריך

en: Removes the automatic dash before date when not first element
he_IL: מסיר את הקו האוטומטי לפני התאריך כאשר הוא לא האלמנט הראשון

en: PublishPress Blocks Pro supports reorder of Author, Date, Comments, changing or hidding their separators.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בשינוי סדר הסופר, תאריך, תגובות, שינוי או הסתרת המפרידים שלהם.

en: Reorder Sections
he_IL: שנה סדר מקטעים

en: Sections order
he_IL: סדר מקטעים

en: When the image in desktop floats next to the content, or is displayed as background, the image order is ignored. Also the image order in mobile can be ignored for some views.
he_IL: כאשר התמונה במחשב שולחני צפה לצדי התוכן, או מוצגת כרקע, סדר התמונה מתעלמים. כמו כן, סדר התמונה במובייל יכול להתעלם עבור כמה תצוגות.

en: PublishPress Blocks Pro supports reordering the items in the display.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בשינוי סדר הפריטים בתצוגה.

en: Content Display Block
he_IL: בלוק תצוגת תוכן

en: No posts found! Try to change filters or publish posts.
he_IL: לא נמצאו פוסטים! נסה לשנות מסננים או לפרסם פוסטים.

en: Grid View
he_IL: תצוגת רשת

en: List View
he_IL: תצוגת רשימה

en: Slider View
he_IL: תצוגת סליידר

en: Frontpage View
he_IL: תצוגת דף הבית

en: Newspaper View
he_IL: תצוגת עיתון

en: Masonry View
he_IL: תצוגת מסד

en: Post Image
he_IL: תמונת פוסט

en: Content Display - PublishPress
he_IL: תצוגת תוכן - PublishPress

en: Displays your content in grid, list, slider, frontpage, newspaper, and masonry views with beautiful layouts and styles.
he_IL: מציג את התוכן שלך ברשת, רשימה, סליידר, דף הבית, עיתון, ומסד עם פריסות וסגנונות יפים.

en: recent posts
he_IL: פוסטים אחרונים

en: latest posts
he_IL: פוסטים האחרונים

en: posts slide
he_IL: שקף פוסטים

en: posts grid
he_IL: גריד פוסטים

en: posts
he_IL: פוסטים

en: pages
he_IL: עמודים

en: Created: Newest to oldest
he_IL: נוצר: מהחדש ישן

en: Created: Oldest to newest
he_IL: נוצר: מהישן חדש

note: translators: label for ordering posts by title in ascending order
en: A → Z
he_IL: א → ת

note: translators: label for ordering posts by title in descending order
en: Z → A
he_IL: ת → א

en: Modified: Newest to oldest
he_IL: עודכן: מהחדש ישן

en: Modified: Oldest to newest
he_IL: עודכן: מהישן חדש

en: Post ID Descending
he_IL: מזהה פוסט בירידה

en: Post ID Ascending
he_IL: מזהה פוסט בעלייה

en: Randomize
he_IL: אקראי

en: Comments, decreasing order
he_IL: תגובות, בסדר יורד

en: Comments, increasing order
he_IL: תגובות, בסדר עולה

en: Series order
he_IL: סדר סדרות

en: Order by
he_IL: סדר לפי

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Number of items
he_IL: מספר פריטים

en: Search Bar
he_IL: שורת חיפוש

en: Search Bar State
he_IL: מצב שורת חיפוש

en: Search Icon Settings
he_IL: הגדרות אייקון חיפוש

en: Search icon on the right
he_IL: אייקון חיפוש בצד ימין

en: Search icon
he_IL: אייקון חיפוש

en: Search Input Settings
he_IL: הגדרות קלט חיפוש

en: Search placeholder
he_IL: מקום להקליד חיפוש

en: Search Button Settings
he_IL: הגדרות כפתור חיפוש

en: Show submit button
he_IL: הצג כפתור שלח

en: Search button on the left
he_IL: כפתור חיפוש בצד שמאל

en: Affect both input and button.
he_IL: השפעה על קלט וכפתור גם יחד.

en: Search Bar - PublishPress
he_IL: שורת חיפוש - PublishPress

en: Easy to create a search bar for your site.
he_IL: קל ליצור שורת חיפוש לאתר שלך.

en: Classic
he_IL: קלאסי

en: Social Links
he_IL: קישורי מדיה חברתית

en: Add item
he_IL: הוסף פריט

en: Remove selected item
he_IL: הסר פריט שנבחר

en: Preset Icons
he_IL: אייקונים מוכנים

en: Type here to search…
he_IL: הקלד כאן כדי לחפש…

en: Custom icon
he_IL: אייקון מותאם אישית

en: Upload/Choose
he_IL: העלאה/בחירה

en: Preset Icon Color
he_IL: צבע אייקון מוגדר מראש

en: Icons settings
he_IL: הגדרות אייקונים

en: Icon space
he_IL: מרווח אייקון

en: Social link icon
he_IL: אייקון קישור חברתי

en: Social link:
he_IL: קישור חברתי:

en: Enter social link…
he_IL: הזן קישור חברתי…

en: Create a styling display of links to your social media profiles.
he_IL: צור תצוגת עיצוב של קישורים לפרופילים שלך במדיה חברתית.

en: social icons
he_IL: אייקונים חברתיים

en: shares
he_IL: שיתופים

en: icon link
he_IL: קישור אייקון

en: Insert Table of Contents
he_IL: הכנס תוכן עניינים

en: After manually changing the anchor, remember to refresh Table of Contents block to make the links work!
he_IL: לאחר שינוי העוגן ידנית, זכר לרענן את בלוק תוכן העניינים כדי שהקישורים יעבדו!

en: Table of Contents
he_IL: תוכן עניינים

en: Your current post/page has no headings. Try add some headings and update this block later
he_IL: הפוסט/דף הנוכחי שלך אינו מכיל כותרות. נסה להוסיף כמה כותרות ולעדכן את הבלוק הזה מאוחר יותר

en: Update
he_IL: עדכן

en: Update Table of Contents
he_IL: עדכון תוכן עניינים

en: Table of Contents settings
he_IL: הגדרות תוכן עניינים

en: Anchor Color
he_IL: צבע עוגן

en: Show the table of contents of current post/page.
he_IL: הראה את תוכן העניינים של הפוסט/דף הנוכחי.

en: summary
he_IL: סיכום

en: table of content
he_IL: תוכן העניינים

en: table of contents
he_IL: תוכן העניינים

en: New Tab
he_IL: טאב חדש

en: Enter your content.
he_IL: הזן את התוכן שלך.

en: Filler text (also placeholder text or dummy text) is text that shares some characteristics of a real written text, but is random or otherwise generated.
he_IL: טקסט מילוי (גם טקסט תחליף או טקסט דמה) הוא טקסט שמכיל כמה תכונות של טקסט כתוב אמיתי, אך הוא אקראי או נוצר בדרכים אחרות.

en: Tabs (deprecated) - PublishPress
he_IL: טאבים (לא מומלץ) - PublishPress

en: Testimonial Settings
he_IL: הגדרות המלצה

en: Slider view
he_IL: תצוגת סליידר

en: Range in Normal view is 1-3, and in Slider view is 4-10.
he_IL: הטווח בתצוגה רגילה הוא 1-3, ובתצוגת סליידר הוא 4-10.

en: Items to show
he_IL: פריטים להציג

en: Items to scroll
he_IL: פריטים לגלילה

en: Slider Settings
he_IL: הגדרות סליידר

en: Center mode
he_IL: מצב מרכז

en: Pause on hover
he_IL: השהייה בעת ריחוף

en: Auto play
he_IL: ניגון אוטומטי

en: Autoplay speed (ms)
he_IL: מהירות ניגון אוטומטי (מילישניות)

en: Infinite Loop
he_IL: לולאה אינסופית

en: Show dots
he_IL: הצג נקודות

en: Show arrows
he_IL: הצג חצים

en: Arrow size
he_IL: גודל חץ

en: Arrow border size
he_IL: גודל גבול חץ

en: Arrow border radius (%)
he_IL: רדיוס גבול חץ (%)

en: Slider Colors
he_IL: צבעים של מחוון

en: Arrow and Border Color
he_IL: צבע חץ וגבול

en: Dots Color
he_IL: צבע נקודות

en: Avatar
he_IL: תמונת פרופיל

en: Display Avatar
he_IL: הצג תמונת פרופיל

en: Avatar Colors
he_IL: צבעי תמונת פרופיל

en: Avatar Position
he_IL: מיקום תמונת פרופיל

en: right
he_IL: ימין

en: Text Colors
he_IL: צבעי טקסט

en: Click to change avatar
he_IL: לחץ כדי לשנות תמונת פרופיל

en: Show default avatar
he_IL: הצג תמונת פרופיל ברירת מחדל

en: Block for creating personal or team/group information.
he_IL: בלוק ליצירת מידע אישי או קבוצתי.

en: testimonial
he_IL: עדות

en: personal
he_IL: אישי

en: about
he_IL: אודות

en: Normal View
he_IL: תצוגה רגילה

en: Woo Products
he_IL: מוצרי Woo

en: Products Settings
he_IL: הגדרות מוצרים

en: Product Status
he_IL: סטטוס מוצר

en: Featured
he_IL: מומלץ

en: On Sale
he_IL: במבצע

en: Selected
he_IL: נבחר

en: Order
he_IL: הזמנה

en: Newest to oldest
he_IL: החדש ביותר לישן ביותר

en: Oldest to newest
he_IL: הישן ביותר לחדש ביותר

en: Price: high to low
he_IL: מחיר: גבוה לנמוך

en: Price: low to high
he_IL: מחיר: נמוך לגבוה

en: Highest Rating first
he_IL: דירוג גבוה ביותר קודם

en: Most sale first
he_IL: הכי נמכר קודם

en: Title: Alphabetical
he_IL: כותרת: אלפביתית

en: Title: Alphabetical reversed
he_IL: כותרת: אלפביתית הפוכה

en: Add to cart
he_IL: הוסף לעגלה

en: No products found.
he_IL: לא נמצאו מוצרים.

en: Loading
he_IL: טוען

en: Woo Products Block
he_IL: בלוק מוצרים של Woo

en: WooCommerce has not been detected, make sure WooCommerce is installed and activated.
he_IL: לא זוהה WooCommerce, ודא ש-WooCommerce מותקן ומופעל.

en: Try again
he_IL: נסה שוב

en: Listing your products in a easy way.
he_IL: רשימה של המוצרים שלך בדרך קלה.

en: woo commerce
he_IL: וו קוממרס

en: products list
he_IL: רשימת מוצרים

en: price list
he_IL: רשימת מחירים

en: Select a block style
he_IL: בחר סגנון בלוק

en: Block styles
he_IL: סגנונות בלוק

en: This option let you add custom styles for the current block.
he_IL: אפשרות זו מאפשרת לך להוסיף סגנונות מותאמים אישית לבלוק הנוכחי.

en: PublishPress Blocks Settings
he_IL: הגדרות בלוק של PublishPress

en: Inherit from global settings
he_IL: ירש מהגדרות גלובליות

en: Enable
he_IL: אפשר

en: Disable
he_IL: בטל

en: Original
he_IL: מקורי

en: These settings will override the PublishPress Blocks global settings.
he_IL: הגדרות אלו יחליפו את ההגדרות הגלובליות של PublishPress Blocks.

en: Editor width
he_IL: רוחב העורך

en: Change your editor width
he_IL: שנה את רוחב העורך שלך

en: Columns Visual Guide
he_IL: מדריך חזותי לעמודות

en: Border to materialize PublishPress Blocks Column block
he_IL: גבול כדי לממש את בלוק העמודה של PublishPress Blocks

en: You need to fill all fields!
he_IL: עליך למלא את כל השדות!

en: Email is valid.
he_IL: האימייל תקף.

en: Use a valid email address!
he_IL: השתמש בכתובת אימייל תקפה!

en: Submitted with success!
he_IL: נשלח בהצלחה!

en: Theme Settings
he_IL: הגדרות תבנית

en: Preset
he_IL: הגדרה מראש

en: Selecting or resetting a preset will override your current design configuration.
he_IL: בחירה או איפוס של תבנית יחליף את הגדרת העיצוב הנוכחית שלך.

en: PublishPress Blocks Pro supports several pre-built designs for accordions.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בכמה עיצובים מוכנים מראש לאקורדים.

en: PublishPress Blocks Pro supports Google Fonts in accordions.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בגופנים של גוגל באקורדים.

en: PublishPress Blocks Pro supports Google Fonts in buttons.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בגופנים של גוגל בכפתורים.

en: Link rel
he_IL: קישור rel

en: PublishPress Blocks Pro includes nofollow and noreferrer support.
he_IL: PublishPress Blocks Pro כולל תמיכה בnofollow ובnoreferrer.

en: Font Settings
he_IL: הגדרות גופן

en: Force styling
he_IL: אכיפת עיצוב

en: This adds !important to CSS in frontend to avoid your font being overridden
he_IL: זה מוסיף !important לCSS בחזית כדי למנוע מהגופן שלך להיות מוחלף

en: PublishPress Blocks Pro supports Google Fonts for paragraphs and headings.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בגופנים של גוגל לפסקאות וכותרות.

en: PublishPress Blocks Pro support Text alignment for Count Up block.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך ביישור טקסט עבור בלוק ספירה למעלה.

en: Header & Description
he_IL: כותרת & תיאור

en: Header size
he_IL: גודל כותרת

en: Description size
he_IL: גודל תיאור

en: PublishPress Blocks Pro supports Custom header and description size for Count Up block.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בגודל כותרת ותיאור מותאם אישית עבור בלוק ספירה למעלה.

en: Want more features in your %s blocks?
he_IL: רוצה יותר תכונות בבלוקים שלך %s?

en: PublishPress Blocks Pro supports different heading sizes for the image text.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בגודלי כותרות שונים עבור טקסט התמונה.

en: Autoplay Speed
he_IL: מהירות הפעלה אוטומטית

en: Change interval between slides in miliseconds.
he_IL: שנה את המרווח בין שקפים במילישניות.

en: PublishPress Blocks Pro supports AutoPlay and custom speed for slides.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בהפעלה אוטומטית ובמהירות מותאמת עבור שקופיות.

en: Tag
he_IL: תג

en: Disable this if you want to include the Title as alt attribute without displaying the title over the image.
he_IL: בטל זאת אם אתה רוצה לכלול את הכותרת כתכונה alt دون להציג את הכותרת על התמונה.

en: PublishPress Blocks Pro supports multiple style options for slide titles.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך באפשרויות סגנון מרובות עבור כותרות השקופיות.

en: PublishPress Blocks Pro supports multiple style options for slide text.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך באפשרויות סגנון מרובות עבור טקסט השקופיות.

en: PublishPress Blocks Pro supports custom colors for the list text.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בצבעים מותאמים עבור טקסט הרשימה.

en: Slider View Autoplay
he_IL: תצוגת שקופיות הפעלה אוטומטית

en: PublishPress Blocks Pro supports autoplay speed control for the slider view.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בשליטה על מהירות ההפעלה האוטומטית עבור תצוגת השקופיות.

en: Line height (em)
he_IL: גובה שורה (em)

en: Color (hover)
he_IL: צבע (העברה)

en: PublishPress Blocks Pro supports multiple style options for the content display.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך באפשרויות סגנון מרובות עבור הצגת התוכן.

en: Featured Image
he_IL: תמונה מוצגת

en: Custom image size
he_IL: גודל תמונה מותאם

en: auto
he_IL: אוטומטי

en: Image width
he_IL: רוחב תמונה

en: Uncheck "auto" to set a custom width
he_IL: בטל את הסימון של "אוטומטי" כדי לקבוע רוחב מותאם

en: Image height
he_IL: גובה תמונה

en: Uncheck "auto" to set a custom height
he_IL: בטל את הסימון של "אוטומטי" כדי לקבוע גובה מותאם

en: Force custom size
he_IL: כפה גודל מותאם

en: This adds !important to CSS in frontend to avoid custom size being overridden. Disable if breaks the layout.
he_IL: זה מוסיף !חשוב ל-CSS בחזית כדי למנוע מהגודל המותאם להיות מבוטל. בטל אם זה מפר את העיצוב.

en: PublishPress Blocks Pro supports custom image options.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך באופציות תמונה מותאמות אישית.

en: PublishPress Blocks Pro supports multiple style options for the info display.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך באופציות סגנון מרובות עבור תצוגת המידע.

en: Color for links
he_IL: צבע לקישורים

en: Color for links (hover)
he_IL: צבע לקישורים (בהעברה)

en: Tags and Categories
he_IL: תגים וקטגוריות

en: PublishPress Blocks Pro supports multiple style options for the taxonomy display.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך באופציות סגנון מרובות עבור תצוגת הטקסונומיה.

en: Content
he_IL: תוכן

en: Read more link
he_IL: קישור לקריאה נוספת

en: Text Decoration (hover)
he_IL: קישוט טקסט (בהעברה)

en: Text Color (hover)
he_IL: צבע טקסט (בהעברה)

en: Background Color (hover)
he_IL: צבע רקע (בהעברה)

en: PublishPress Blocks Pro supports multiple style options for the read more display.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך באופציות סגנון מרובות עבור תצוגת הקריאה הנוספת.

en: Border Color (hover)
he_IL: צבע גבול (בהעברה)

en: Enable padding
he_IL: אפשר ריפוד

en: PublishPress Blocks Pro supports several pre-built designs for tabs.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בכמה עיצובים מוכנים מראש עבור טאבים.

en: Spacing below
he_IL: מרווח מתחת

en: You can set a negative spacing below that depends on border width
he_IL: אתה יכול לקבוע מרווח שלילי מתחת התלוי ברוחב הגבול

en: Spacing on the right
he_IL: מרווח בצד ימין

en: PublishPress Blocks Pro supports Google Fonts in tabs.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בגופני Google בטאבים.

en: PublishPress Blocks Pro supports text alignment for testimonials.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך ביישור טקסט עבור עדויות.

en: PublishPress Blocks Pro supports custom sizes for names, job positions, and descriptions.
he_IL: PublishPress Blocks Pro תומך בגודלים מותאמים אישית עבור שמות, תפקידים, ותיאורים.

en: Changes saved!
he_IL: שינויים נשמרו!

en:  Error: changes can't be saved.
he_IL: שגיאה: השינויים לא יכולים להישמר.

en: Edit block
he_IL: עריכת בלוק

en: default config
he_IL: הגדרה ברירת מחדל

en: Schedule #%d
he_IL: לוח זמנים #%d

en: Now
he_IL: עכשיו

en: Start showing
he_IL: התחל להציג

en: Never
he_IL: לעולם לא

en: Stop showing
he_IL: הפסק להציג

en: Recurring
he_IL: חוזר

en: If Recurring is enabled, this block will be displayed every year between the selected dates.
he_IL: אם חוזר מופעל, בלוק זה יוצג כל שנה בין התאריכים שנבחרו.

en: On these days (optional)
he_IL: ביומים אלה (אופציונלי)

en: Between these times (optional)
he_IL: בין הזמנים הללו (אופציונלי)

en: From
he_IL: מ

en: To
he_IL: עד

en: "To" time should be after "From" time!
he_IL: זמן "עד" צריך להיות אחרי זמן "מ"!

en: Timezone
he_IL: אזור זמן

en: All %s terms
he_IL: כל המונחים %s

en: Selected %s terms
he_IL: המונחים הנבחרים %s

en: WordPress settings timezone
he_IL: הגדרות WordPress לאזור זמן

en: Choose when to start showing and/or stop showing this block.
he_IL: בחר מתי להתחיל להציג ולהפסיק להציג את הבלוק הזה.

en: Add Another Schedule
he_IL: הוסף לוח זמנים נוסף

en: Choose which users can see this block.
he_IL: בחר אילו משתמשים יכולים לראות את הבלוק הזה.

en: Show to everyone
he_IL: הצג לכולם

en: Hide from everyone
he_IL: הסתיר מכולם

en: Show to logged in users
he_IL: הצג למשתמשים מחוברים

en: Show to logged out users
he_IL: הצג למשתמשים לא מחוברים

en: Show to the selected user roles
he_IL: הצג לתפקידי המשתמשים הנבחרים

en: Hide from the selected user roles
he_IL: הסתיר מתפקידי המשתמשים הנבחרים

en: Select user roles
he_IL: בחר תפקידי משתמשים

en: Please select at least one user role.
he_IL: אנא בחר לפחות תפקיד משתמש אחד.

en: Set minimum and maximum screen widths for this block to display.
he_IL: קבע רוחב מינימלי ומקסימלי למסך כדי שהבלוק הזה יוצג.

en: Minimum width (px)
he_IL: רוחב מינימלי (פיקסלים)

en: No minimum
he_IL: אין מינימום

en: Maximum width (px)
he_IL: רוחב מקסימלי (פיקסלים)

en: No maximum
he_IL: אין מקסימום

en: Choose which devices this block should be visible on.
he_IL: בחר אילו מכשירים על הבלוק הזה להיות גלוי.

en: Desktop
he_IL: מחשב שולחני

en: Tablet
he_IL: טאבלט

en: Mobile
he_IL: נייד

en: Bot
he_IL: בוט

en: Browser
he_IL: דפדפן

en: Choose which browsers can see this block.
he_IL: בחר אילו דפדפנים יכולים לראות את הבלוק הזה.

en: Select Browsers
he_IL: בחר דפדפנים

en: Search browsers
he_IL: חפש דפדפנים

en: Approach
he_IL: גישה

en: Show to selected browsers
he_IL: הצג לדפדפנים שנבחרו

en: Hide from selected browsers
he_IL: החבא מדפדפנים שנבחרו

en: Choose which operating systems can see this block.
he_IL: בחר אילו מערכות הפעלה יכולות לראות את הבלוק הזה.

en: Select Operating Systems
he_IL: בחר מערכות הפעלה

en: Search operating systems
he_IL: חפש מערכות הפעלה

en: Show to selected OS
he_IL: הצג למערכות הפעלה שנבחרו

en: Hide from selected OS
he_IL: החבא ממערכות הפעלה שנבחרו

en: Show or hide block based on cookie values.
he_IL: הצג או החבא את הבלוק בהתאם לערכי קובצי העוגיות.

en: Cookie Name
he_IL: שם עוגיה

en: Condition
he_IL: תנאי

en: Value
he_IL: ערך

en: Show block when condition matches
he_IL: הצג בלוק כאשר התנאי תואם

en: Hide block when condition matches
he_IL: הסתר בלוק כאשר התנאי תואם

en: Show or hide block based on user meta values.
he_IL: הצג או הסתר בלוק בהתבסס על ערכי מטא של משתמש.

en: Meta Key
he_IL: מפתח מטא

en: Show or hide block based on post meta values.
he_IL: הצג או הסתר בלוק בהתבסס על ערכי מטא של פוסט.

en: Show or hide block based on URL query parameters.
he_IL: הצג או הסתר בלוק בהתבסס על פרמטרי שאילתת URL.

en: Query Parameters
he_IL: פרמטרי שאילתה

en: Enter query parameter names, one per line
he_IL: הכנס שמות פרמטרי שאילתה, אחד בכל שורה

en: Logic
he_IL: לוגיקה

en: All parameters must be present
he_IL: כל הפרמטרים חייבים להיות נוכחים

en: Any parameter must be present
he_IL: כל פרמטר חייב להיות נוכח

en: Show or hide block based on user capabilities.
he_IL: הצג או הסתר בלוק בהתבסס על יכולות המשתמש.

en: Select Capabilities
he_IL: בחר יכולות

en: Search capabilities
he_IL: חפש יכולות

en: Show to users with selected capabilities
he_IL: הצג למשתמשים עם יכולות נבחרות

en: Hide from users with selected capabilities
he_IL: הסתר ממשתמשים עם יכולות נבחרות

en: Show for selected terms
he_IL: הצג עבור מונחים נבחרים

en: Hide for selected terms
he_IL: הסתר עבור מונחים נבחרים

en: Select taxonomies
he_IL: בחר taxonomies

en: Search taxonomies
he_IL: חפש taxonomies

en: Filter terms
he_IL: סנן מונחים

en: Search terms
he_IL: חפש מונחים

en: Use this filter to apply only to some terms.
he_IL: השתמש במסנן זה כדי להחיל רק על חלק מהמונחים.

en: Choose in which pages this block can be displayed.
he_IL: בחר באילו דפים ניתן להציג בלוק זה.

en: Show on the selected pages
he_IL: הצג בדפים שנבחרו

en: Hide on the selected pages
he_IL: הסתר בדפים שנבחרו

en: Select pages
he_IL: בחר דפים

en: Manage Presets
he_IL: נהל הגדרות מוקדמות

en: Select Presets
he_IL: בחר הגדרות מוקדמות

en: Search presets
he_IL: חפש הגדרות מוקדמות

en: Preset Logic
he_IL: לוגיקת הגדרות מוקדמות

en: Show if ANY preset matches
he_IL: הצג אם יש אף הגדרה מוקדמת שמתאימה

en: Show if ALL presets match
he_IL: הצג אם כל ההגדרות המוקדמות מתאימות

en: Custom Rules
he_IL: כללים מותאמים אישית

en: Failed to create sample presets
he_IL: נכשל ביצירת דוגמאות הגדרות מוקדמות

en: Failed to load presets
he_IL: נכשל בטעינת הגדרות מוקדמות

en: User Roles
he_IL: תפקידי משתמש

en: Page
he_IL: דף

en: Never modified
he_IL: לא שונה מעולם

en: Invalid date
he_IL: תאריך לא חוקי

en: No presets yet
he_IL: אין הגדרות מראש עדיין

en: You have not created any preset.
he_IL: לא יצרת שום הגדרה מראש.

en: Preset Title
he_IL: כותרת הגדרה מראש

en: Enter preset name
he_IL: הזן את שם ההגדרה מראש

en: Control Sets
he_IL: סטי בקרה

en: Show the block if any control set applies. Each set can contain multiple rules.
he_IL: הצג את הבלוק אם יש סט בקרה שמחיל. כל סט יכול להכיל מספר חוקים.

en: Add Control Set
he_IL: הוסף סט בקרה

en: Deleting...
he_IL: מוחק...

en: Delete Preset
he_IL: מחק הגדרה מראש

en: Are you sure you want to delete preset?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את ההגדרה מראש?

en: Yes, Delete Preset.
he_IL: כן, מחק הגדרה מראש.

en: No, Cancel
he_IL: לא, בטל

en: No, Cancel.
he_IL: לא, בטל.

en: Saving...
he_IL: שומר...

en: Save Preset
he_IL: שמור הגדרה מראש

en: Cancel
he_IL: בטל

en: Control Set
he_IL: סט בקרה

en: Show the block if any rule applies. Rules are evaluated with AND logic.
he_IL: הצג את הבלוק אם יש חוק שמחיל. החוקים מוערכים עם לוגיקת AND.

en: Add Rule
he_IL: הוסף כלל

en: Delete Set
he_IL: מחק קבוצת כללים

en: Are you sure you want to delete set?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את קבוצת הכללים?

en: Yes, Delete Set.
he_IL: כן, מחק קבוצת כללים.

en: AND
he_IL: ו

en: No rules added yet. Add rules to define when this block should be visible.
he_IL: עדיין לא נוספו כללים. הוסף כללים כדי להגדיר מתי יש להציג בלוק זה.

en: Remove Rule
he_IL: הסר כלל

en: Are you sure you want to remove rule?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את הכלל?

en: Yes, Remove Rule.
he_IL: כן, הסר כלל.

en: Configuration for this rule type is missing.
he_IL: חסרה קונפיגורציה לסוג כלל זה.

en: Show to selected user roles
he_IL: הצג למשתמשים שנבחרו

en: Hide from selected user roles
he_IL: הסתר ממשתמשים שנבחרו

en: Search roles
he_IL: חפש תפקידים

en: Show when condition matches
he_IL: הצג כאשר התנאי תואם

en: Hide when condition matches
he_IL: הסתר כאשר התנאי תואם

en: Select Archive Types
he_IL: בחר סוגי ארכיון

en: Search archive types
he_IL: חפש סוגי ארכיון

en: Show on selected archives
he_IL: הצג בארכיונים שנבחרו

en: Hide from selected archives
he_IL: הסר מארכיונים שנבחרו

en: Select Pages
he_IL: בחר דפים

en: Search pages
he_IL: חפש דפים

en: Show on selected pages
he_IL: הצג בדפים שנבחרו

en: Hide from selected pages
he_IL: הסתר מדפים שנבחרו

en: Category Archives
he_IL: ארכיוני קטגוריה

en: Tag Archives
he_IL: ארכיוני תגיות

en: Date Archives
he_IL: ארכיוני תאריכים

en: Author Archives
he_IL: ארכיוני מחברים

en: Edit Cancelled
he_IL: עריכה בוטלה

en: Edit cancelled. Select another preset to edit or create a new one.
he_IL: העריכה בוטלה. בחר המבנה אחר לעריכה או צור אחד חדש.

en: Preset Saved!
he_IL: הגדרה נשמרה!

en: Preset saved successfully! Choose another preset to edit or create a new one.
he_IL: ההגדרה נשמרה בהצלחה! בחר הגדרה אחרת לעריכה או צור חדשה.

en: Preset Deleted
he_IL: הגדרה נמחקה

en: Preset deleted. Select another preset to edit or create a new one.
he_IL: ההגדרה נמחקה. בחר הגדרה אחרת לעריכה או צור אחת חדשה.

en: Action Completed
he_IL: הפעולה הושלמה

en: Operation completed. You can continue editing presets or create new ones.
he_IL: הפעולה הושלמה. תוכל להמשיך לערוך הגדרות או ליצור חדשות.

en: Select a Preset to Edit
he_IL: בחר הגדרה לעריכה

en: Choose a preset from the list to edit its rules, or create a new preset to get started.
he_IL: בחר הגדרה מהרשימה כדי לערוך את הכללים שלה, או צור הגדרה חדשה כדי להתחיל.

en: No Presets Yet
he_IL: עדיין אין הגדרות

en: Create your first preset to start managing block visibility rules.
he_IL: צור את ההגדרה הראשונה שלך כדי להתחיל לנהל את כללי הנראות של הבלוקים.

en: Samples Created!
he_IL: דוגמאות נוצרו!

en: Preset samples created successfully! Choose a preset to edit or create a new one.
he_IL: נבחרו דגימות מוגדרות מראש בהצלחה! בחר הגדרה מראש לעריכה או צור חדשה.

en: Manage Your Presets
he_IL: נהל את ההגדרות המוקדמות שלך

en: Select a preset to edit or create a new one to control block visibility.
he_IL: בחר הגדרה מראש לעריכה או צור אחת חדשה כדי לשלוט על נראות חסימות.

en: Create New Preset
he_IL: צור הגדרה מראש חדשה

en: Generate Samples
he_IL: צור דוגמאות

en: Total Presets
he_IL: מספר ההגדרות המוקדמות

en: Rules Created
he_IL: חוקים שנוצרו

en: Conditional Visibility
he_IL: נראות מותנית

en: Control when blocks appear based on user roles, devices, schedules, and more
he_IL: שלוט מתי חסימות יופיעו בהתאם לתפקידים של משתמשים, מכשירים, לוחות זמנים ועוד

en: User Targeting
he_IL: מיקוד משתמשים

en: Show or hide content to specific user roles, logged-in status, or capabilities
he_IL: הצג או הסתר תוכן עבור תפקידים מסוימים של משתמשים, סטטוס התחברות או יכולות

en: Scheduling
he_IL: תזמון

en: Set time-based rules to display content only during specific periods
he_IL: קבע חוקים מבוססי זמן כדי להציג תוכן רק בתקופות מסוימות

en: Add New Preset
he_IL: הוסף הגדרה מראש חדשה

en: Generate Sample Preset
he_IL: צור הגדרה מראש לדוגמה

en: Welcome to Block Control Presets
he_IL: ברוך הבא להגדרות מוקדמות של שליטת חסימות

en: This screen allows you to create powerful visibility rules for your blocks.
he_IL: מסך זה מאפשר לך ליצור חוקים רבי עוצמה לנראות חסימות שלך.

en: These preset rules are available when you're writing posts.
he_IL: חוקים מוגדרים מראש אלה זמינים כשאתה כותב פוסטים.

en: Create Your First Preset
he_IL: צור את ההגדרה המוקדמת הראשונה שלך

en: Generate Sample Presets
he_IL: צור הגדרות מוקדמות לדוגמה

en: Block Control Presets
he_IL: הגדרות ברירת מחדל של בלוקים

en: Welcome to Block Usage
he_IL: ברוכים הבאים לשימוש בבלוקים

en: This screen allows you to search for and find any usage of blocks on your site.
he_IL: מסך זה מאפשר לך לחפש ולמצוא כל שימוש בבלוקים באתר שלך.

en: Blocks Found
he_IL: בלוקים שנמצאו

en: Posts Scanned
he_IL: פוסטים שנסרקו

en: Last Scan
he_IL: סריקה אחרונה

en: Scan Content
he_IL: סרוק תוכן

en: Find all blocks used across your posts, pages, and custom post types
he_IL: מצא את כל הבלוקים בשימוש בפוסטים, בעמודים ובסוגי פוסטים מותאמים אישית

en: Usage Analytics
he_IL: אנליטיקות שימוש

en: See detailed statistics about block usage and locations
he_IL: ראה סטטיסטיקות מפורטות לגבי שימוש בבלוקים ומיקומים

en: Quick Navigation
he_IL: ניווט מהיר

en: Jump directly to posts containing specific blocks for editing
he_IL: קפוץ ישירות לפוסטים המכילים בלוקים ספציפיים לעריכה

en: locations
he_IL: מיקומים

en: instances
he_IL: מקרים

en: Name:
he_IL: שם:

en: Description:
he_IL: תיאור:

en: Category:
he_IL: קטגוריה:

en: Locations:
he_IL: מיקומים:

en: Total instances:
he_IL: סה"כ מקרים:

en: Edit Post
he_IL: ערוך פוסט

en: View Post
he_IL: צפה בפוסט

en: Blocks in this post:
he_IL: חסימות בפוסט זה:

en: No blocks found in this post.
he_IL: לא נמצאו חסימות בפוסט זה.

en: This block was not found in any posts.
he_IL: לא נמצאה חסימה זו בכל הפוסטים.

en: Last scan:
he_IL: סריקה אחרונה:

en: No scan history available for this block.
he_IL: אין היסטוריית סריקות זמינה עבור חסימה זו.

en: Click the Scan button to check for usage.
he_IL: לחץ על כפתור הסריקה כדי לבדוק שימוש.

en: Failed to load data from local storage. Please refresh the page.
he_IL: נכשל בהעלאת נתונים מאחסון מקומי. אנא רענן את הדף.

en: Initializing scan...
he_IL: מאתחל סריקה...

en: Processing posts (%1$s/%2$s)
he_IL: מעבד פוסטים (%1$s/%2$s)

en: Batch scan failed
he_IL: סריקת קבוצה נכשלה

en: Scan completed successfully!
he_IL: הסריקה הושלמה בהצלחה!

en: Scan failed:
he_IL: הסריקה נכשלה:

en: Failed to clear data. Please try again.
he_IL: נכשל בניקוי נתונים. אנא נסה שוב.

en: Limit Scan to Post Types:
he_IL:  להגביל סריקה לסוגי פוסטים:

en: Filter
he_IL: מסנן

en: Show Empty Blocks
he_IL: הצג חסימות ריקות

en: Clear All Data
he_IL: נקה את כל הנתונים

en: Scan data is stored in your browser to improve performance and handle large datasets. This keeps your WordPress database clean. Click to permanently delete all stored data.
he_IL: נתוני הסריקה נשמרים בדפדפן שלך כדי לשפר ביצועים ולנהל מערכות נתונים גדולות. זה שומר על מאגר ה-WordPress שלך נקי. לחץ כדי למחוק לצמיתות את כל הנתונים השמורים.

en: blocks
he_IL: חסימות

en: instance
he_IL: מופע

en: Instances:
he_IL: מופעים:

en: Not found in any posts
he_IL: לא נמצא בפוסטים כלשהם

en: No scan history
he_IL: אין היסטוריית סריקות

en: Details
he_IL: פרטים

en: Error Loading blocks data...
he_IL: שגיאה בטעינת נתוני בלוקים...
